reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina..

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Witam dziewczyny :) dziś jest 64 dc, a 28 dzien bez miesiaczki. W srode (05.12) bylam na wizycie u lekarza i dostalam tabletki na wywolanie miesiaczki przez 7 dni 3x1 po jednej tabletce "Luteine" podjezykowa oraz skierowanie na badania tj. Beta HCG i prolaktyna. Na miejscu lekarz wykonal mi Usg dopochwowe jajnikow i wszystko jest w porządku. Kolejna wizyte mam 19.12. wiec dopiero wtedy poznam wyniki badan.
Moje pytanie brzmi kiedy dostalyscie miesiaczki po tych tabletkach? I czy sa moze dziewczyny ktore nie dostaly miesiaczki bo okazalo sie ze sa w ciazy?.
 
reklama
Ja tak mialam ze dostalam luteine na wywolanie miesiaczki a okazalo sie ze jestem w ciazy :) Mialam nieregularne cykle, ostatni byl wyjatkowo dlugi. Juz go spisalam na straty i poszlam do lekarza po cos na wywolanie okresu a tu niespodzianka :)
 
Wydaje mi sie ze gdybys byla w ciazy na usg byloby widac. Nawet jesli jest to wczesna ciaza to pecherzyk juz powinien sie pokazac na usg. Nigdy nie mialam wywolywanego okresu wiec w tej kwestii sie nie wypowiem ale luteine bralam z kolei dopochwowo na podtrzymanie ciazy. W kazdym badz razie jesli zrobil usg to powinno byc cos widac gdybys zaszla w ciaze. Chyba ze mial kiepski sprzet albo nie zrobil badania dokladnie. Wyniki betahcg rozwieja wszelkie watpliwosci. Mozesz tez zrobic test ciazowy z porannego moczu. Mnie test nigdy nie oklamal co do tego czy jestem w stanie blogoslawionym czy tez nie.
 
Niektóre dostają już w trakcie brania inne kilka dni po odstawieniu. Ja brałam przez 3 miesiące na uregulowanie cyklów i przez 2 m-ce dostawałam równo 2 dni po odstawieniu a 3 cykl trwał już 9 m-cy [emoji4]
 
Do góry