reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

to ja wam moja listę napiszę
-grupa krwi+ alloprzeciwciała
-morfologia
-tsh
-toxoplazmoza
-HBsAg
-HCV
-HIV
-USR
-badanie i posiew moczu
dużo tego ale właśnie sprawdzałam i w pprzedniej ciąży miałam to samo oprucz posiewu.....
teraz na wizycie bardzo podobnie dostałam, 5 probówek pobranych, zobaczymy jak wyniki wyjdą, lekarz kazał mi dwa tygodnie temu brać witaminy, kupiłam owszem i biorę ale inne niż powiedział bo te są mniejsze a dużych kapsułek bym i tak nie wzięła..I nie przyznałam się do zmiany a troszkę się w związku z badaniami boję..[emoji29]
 
reklama
Dorex trzymam kciuki za podwyzszenie hemoglobiny!Liliana powodzenia na becie!Mialam wczoraj wizyte i sie okazalo ze moja fasolka jest starsza i ma 2,12cm, byl to 8t5d, termin z usg to 31.01.2015, wiec mysle ze rozpakuje sie pierwsza :-D Wyniki badan ok, waga 58kg, wiec jeszcze bardziej sie ciesze bo z Mikim zaczynalam od 60kg
 
dostałam żelazo do picia na czczo takie samo jak w pierwszej ciąży mam nadzieje że pomoże bo smaku jest ochydne i jeszcze na czczo bleeeeeeee.
Poza tym wszystko ok, maluch ma 2,15 cm i bije mu serducho 167 uderzeń na minute.
Następna wizyta to prenatalne na 23 lipca
 
Ja wizyte u gina mam na 17, ale wepchne sie 10. Moja gina poszla na urlop heh ;/ ale co zrobic? ;)

No chyba ze uda mi sie wkrecic do jednej przychodni państwowo..
 
liljanna a kiedy wizyta?

MadziaSek to wygląda na to że nasze dzieci i te urodzone i te na które czekamy są w podobnym wieku:-D
 
Ostatnia edycja:
Mam wizytę na 14.07, ale mogę skorzystać w innym miejscu teraz we wtorek i nie wiem czy iść czy poczekać.

do wizyty masz jeszcze ponad dwa tygodnie więc lepiej idź we wtorek bo widzę, że to 9tc :)

Ja wizyte u gina mam na 17, ale wepchne sie 10. Moja gina poszla na urlop heh ;/ ale co zrobic? ;)

No chyba ze uda mi sie wkrecic do jednej przychodni państwowo..

Próbuj państwowo, miałaś już badania? Jak jest ta cała lista do zrobienia.. to już widzę, ile by kosztowało to prywatnie..
 
reklama
Do góry