reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Liliana ja bym poszla na Twoim miejscu na wizyte we wtorek:-)

MonikaMarcina idz kochana na panstwowa wizyte bo badania sporo kosztuja. Sama w pierwszej ciazy kombinowalam zanim wykupilam ubezpieczenia, chodzilam prywatnie i panstwowo do swojego gina, badania na nfz robilam i gdybym miala zaplacic 300 zl za badania chyba bym sie pochlastala...
 
reklama
Wiem dziewczyny, dzisiaj sie dowiem od znajomej co z jedna przychodnia. A jak nie to moja lekarka prywatna przyjmuje gdzies panstwowo wiec sie dowiem.
Szkoda mi wysawac miesiecznie 120 na wizyte do tego kupe forsy na badania i do tego jeszcze usg.
 
Pierwsza wizyta za mną, ciąża potwierdzona i w sumie tyle.

Dostałam skierowanie na badania i USG.

Badania:
1. (1) Mocz- badania ogólne
2. (10) Glukoza
3. (321) HIV test potwierdzenia met. western. blot
4. (336) VDRL
5. (340) Toksoplazmoza IgG
6. (341) Toksoplazmoza IgM
7. (345) Różyczka (Rubella virus) IgG
8. (346) Różyczka (Rubella virus) IgM
9. (3) Morfologia krwi (pełna)
10. (300) HBs antygen
11. (90) Grupa krwi (w sumie ją znam, więc nie wiem czy to potrzebne).

Badania mam 21 lipca, USG 22 lipca, a ginekologa 23.
 
Wiem dziewczyny, dzisiaj sie dowiem od znajomej co z jedna przychodnia. A jak nie to moja lekarka prywatna przyjmuje gdzies panstwowo wiec sie dowiem.
Szkoda mi wysawac miesiecznie 120 na wizyte do tego kupe forsy na badania i do tego jeszcze usg.
I jak? Znalazłaś jakąś przychodnie?
 
Mujer no niezła lista badan. A grupe krwi jesli masz na aktualne nazwisko to nie musisz robic. Bo ja mam na panieńskie i musze powtórzyć.
 
reklama
Mujer potrzebujesz grupę krwi (orginał dokumentu) do porodu, przynajmniej ode mnie chcieli.... z tego co wiem to do cesarki też... poza tym do grupy krwi często każą robić alloprzeciwciała czy konfliktu w obrębie grup ( nie czynnika rh) nie ma..
 
Do góry