reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Też w diagnostyce ale nie mam jeszcze wyników a widzę że wizytę masz na 21 nie za szybko?
Wiesz co podobno na usg już widać przy becie 1000. Do piątku już taka powinna być. Zresztą i tak musiałabym iść do gina, bo mi się euthyrox kończy musiałabym pójść po receptę. A za 1,5 tygodnia wylatuję na urlop. Wszystko jest zaplanowane. I muszę się jeszcze dopytać jak sobie radzić z częstymi infekcjami pęcherza. Do tej pory ratowała mnie urofuragina ale w 1 trymestrze nie można jej stosować. Wczoraj myślałam ze zwariuje.
 
Wiesz co podobno na usg już widać przy becie 1000. Do piątku już taka powinna być. Zresztą i tak musiałabym iść do gina, bo mi się euthyrox kończy musiałabym pójść po receptę. A za 1,5 tygodnia wylatuję na urlop. Wszystko jest zaplanowane. I muszę się jeszcze dopytać jak sobie radzić z częstymi infekcjami pęcherza. Do tej pory ratowała mnie urofuragina ale w 1 trymestrze nie można jej stosować. Wczoraj myślałam ze zwariuje.
To kiedy miałaś ostatnia miesiączkę 13.05? A no ja czekam do 1 lipca bo chce serduszko zobaczyć przy córce było widać w 6+2
 
Jest kropek i jest bijące serducho, mierzy 4,8 mm wzrostu i już jest boskie maleństwo.Zobacz załącznik 986918
No piękny dxidziulek :) widzimy się na porodówce kochana :D
Ja mam progesteron 2.2 i babka do mnie powiedziała że musi być przynajmniej 12 na tym etapie a jak jest 14 to już jest super
Wiesz to też nie jest tak, bo różne laboratoria maja różne jednostki.... Trz ba patrzeć wg dołączonej do badań skali. Wg skali które są na badaniach Wedel to przy 2.2bylo by bardzo dużo poniżej j skali... Więc... No... Nie wiem. Nie mundrze się.
 
U mnie cera ok ale włosy okropnie. Wypadają i bardzo szybko się przetluszczaja
Mi to samo. Strasznie się przetłuszczają odkąd zrobiłam test ciążowy miałam włosy do pasa a tydzień po teście ścielam do ramion (sama)... co do syfkow na twarzy to tez tragedia.. ale za to paznokcie rosną mega szybko i się nie łamią :D
986959
 
reklama
Do góry