reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Koliberka gratulacje. Dobrze, że bobo pokazało przynajmniej punkt strategiczny i wiesz, kto tam siedzi. ;) Moja też taka wstydliwa i wiecznie zastawia buzię rączka.

W ogóle już teraz widać różnicę między bobasami, a jeszcze są w brzuchach. :D Ostatnio koleżanka powiedziała mi, żebym zjadła coś słodkiego, to moja też zacznie fikać. I co prawda ruszała się, ale tak spokojnie rączkami i nóżkami, żadnych wygibasów. Jak USG trwa za długo, to odwraca się plecami i śpi. Ciekawe, może jak wyjdzie, to dopiero da nam popalić.


@Jataka Hej i gratulacje. ;) Widzę, że mamy podobne odczucia. Jak słyszę "ciąża to piękny czas dla kobiety" to wychodzę. Uwierzyłam też w "drugi trymestr ciąży jest najfajniejszy!!". Hehe, jasne. ;) Cóż, grunt, że dzieciaki rosną zdrowo.
 
reklama
Nie zdążyłam zrobić aktualnych badań więc nie miał z czego powoedziec. Nie wiem może juz wymyślam. Boję się że to może przez pracę która wykonuję przed komputerem, może za dużo siedziałam... Nie wiem. Czekam na badania
 
Hej termin na 8.02.2020. To moja 3 ciąża, w domu mam 2 córeczki a czekam na Wojtusia. Ta ciąża daje mi ostro w kość, wszytko boli, ciężko oddychać. Z powodu bólu brzucha siedzę właśnie w kolejce do lekarza, poprzednie ciąże to był pryszcz przy tej. Od początku coś jest nie tak :(.
Jataka mnie też w 2 ciąży brzuch bardziej boli w sensie w tamtej mnie w ogóle nie bolał,gin powiedział że z każdą ciążą dochodzą takie objawy że właśnie przy 3 to już jest naprawdę ciężko. Dobrze,że Cię żądają, będziesz spokojniejsza.
 
reklama
Do góry