reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej czy wszystkie dostaliście link bo ja czekam już kilka dni i nic ;( może któraś chce jednak podzielić się swoimi odczuciami z ciąży tutaj bo mam wrażenie że na link się nie doczekam nawet do rozwiązania
 
Hej dziewczyny, czy jst na Forum jakaś dziewczyna która miała we wcześniej ciąży słaby przyrost Bety, a wszystko było w porządku?
 
Hej dziewczyny, czy jst na Forum jakaś dziewczyna która miała we wcześniej ciąży słaby przyrost Bety, a wszystko było w porządku?
Kochana moja Pani doktor wogole nie uznaje przyrostu bety ... Nie miałam jej badanej za to miałam milion innych badań i cały czas dokładnie robi USG :) jeśli z USG jest ok to nie mierz bety bo szkoda twoich pieniędzy :)
 
Kochana moja Pani doktor wogole nie uznaje przyrostu bety ... Nie miałam jej badanej za to miałam milion innych badań i cały czas dokładnie robi USG :) jeśli z USG jest ok to nie mierz bety bo szkoda twoich pieniędzy :)
Dziękuje Ci za tą super odpowiedź. Do ginekologa idę dopiero za tydzień w czwartek bo jestem we wcześniej ciąży. Kończę 4 tydzień.☺️
 
Tym bardziej na tym etapie bym nie przejmowała się betą nie przemęczaj się myśl pozytywnie i uwierz jak ma być dobrze to będzie i żadna beta nie ma tu znaczenia ja jestem po dwóch poronieniach pierwsza ciąża poronioba w zeszłym roku w lipcu druga w ty. Roku w styczniu a za 4 miesiące będę tulić swoją dzidzię w ramionach ☺️ więc uwierz z doświadczenua radzę nie świruj nie gon na betę bo jeśli to czas i organizm jest gotowy to wszystko będzie dobrze
 
Tym bardziej na tym etapie bym nie przejmowała się betą nie przemęczaj się myśl pozytywnie i uwierz jak ma być dobrze to będzie i żadna beta nie ma tu znaczenia ja jestem po dwóch poronieniach pierwsza ciąża poronioba w zeszłym roku w lipcu druga w ty. Roku w styczniu a za 4 miesiące będę tulić swoją dzidzię w ramionach ☺️ więc uwierz z doświadczenua radzę nie świruj nie gon na betę bo jeśli to czas i organizm jest gotowy to wszystko będzie dobrze
Dziękuje za słowa otuchy! Fajnie mieć Wasze wsparcie. To cudownie, że niedługo będziesz tulić swoje maleństwo. Dużo zdrówka i powodzenia!
 
reklama
Hej termin na 8.02.2020. To moja 3 ciąża, w domu mam 2 córeczki a czekam na Wojtusia. Ta ciąża daje mi ostro w kość, wszytko boli, ciężko oddychać. Z powodu bólu brzucha siedzę właśnie w kolejce do lekarza, poprzednie ciąże to był pryszcz przy tej. Od początku coś jest nie tak :(.
 
Do góry