reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Paryżanko już Cię uzupełniłam

Kasia654 no narazie jestes rodzyneczką, ale jeszcze napewno się zjawi sporo dziewczyn, sporo jeszcze sie nie wpisało :)

jak z synem bylam w ciazy to termin mialam na 25 i tez bylam na szarym koncu : P urodzilam 22 :p
a były dzieewczyny co mialy terminy przedemna a rodzily po mnie, wiec wiesz :p
 
Nie mogę wejść w ta listę [emoji20]
 
Ja tez przez usg nie mam potwierdzonej. Powiedzialam tylko lekarce kiedy mialam miesiaczke i ze zrobilam 3 testy ktore wyszly pozytywne. Ona mi na to ze te testy sa bardzo wiarygodne wiec napewno jestem no i wizyta za 3 tygodnie, zalozy mi karte i wysle zgloszenie do szpitala i pozostaje mi czekac na wezwanie na usg. Na szczescie szpital mam wybrany juz :)
 
Ja tez przez usg nie mam potwierdzonej. Powiedzialam tylko lekarce kiedy mialam miesiaczke i ze zrobilam 3 testy ktore wyszly pozytywne. Ona mi na to ze te testy sa bardzo wiarygodne wiec napewno jestem no i wizyta za 3 tygodnie, zalozy mi karte i wysle zgloszenie do szpitala i pozostaje mi czekac na wezwanie na usg. Na szczescie szpital mam wybrany juz :)
A o co chodzi z tym wybieraniem szpitala?
 
@Julika.s oby rodzinny cis skutecznego ci przepisał. A badanie moczu robiłaś? Najlepiej jakbyś miała zrobione przed wizytą. No i ginekolog też może coś na zapalenie pęcherza przepisać.
@aga3232 witaj serdecznie na wątku. I gratulacje ciąży [emoji8] A co do grupy to po to jest się na bb aby tutaj pisać [emoji846]
@Kasia654 ja będę chyba pod koniec 7 tc u lekarza.
@wesa moja 10 latka nie była zachwycona z powodu posiadania rodzeństwa i w sumie chyba do tej pory nie jest. Aż boje się powiedzieć że będzie kolejne dziecko. Ciekawe czy też tak emocjonalnie to przyjmie. Ja też bardzo chciałam aby były dwie dziewczyny no i są, a teraz to już mi obojętne chociaż z lekką przewagą na trzecią córcie [emoji7]
@Jotka_Szczotka kurczę hasła swojego zapomniałam. Muszę je gdzieś odszukać. Jak znajdę to z pewnością wejdę na arkusz. Zanim doczytałam do końca posty to widzę że arkusz już nieaktualny [emoji23]
@meggi120 głowa go góry. Będzie dobrze [emoji110]
U mnie dzień na szczęście minął spokojnie. Nie przemęczałam się za dużo. Nie nosiłam zanadto małej no i zabawy zamiast w ogrodzie to w pokoju na podłodze. Denerwować też się starałam mniej. No i od razu lepsze samopoczucie.
 
Ja nie mieszkam w Polsce, . Tu ciaze prowadzi zwykly lekarz. Kiedy zaklada ci karte ciazy to pyta jaki szpital wybierasz do porodu i wysyla tam zgloszenie o pacjentce. Ze szpitala dostajesz wezwanie na kontrole usg. A do swojego lekarza jezdzi sie co miesiac na pomiar cisnienia, wagi, robi badanie glukozy, poslucha serduszka dziecka itp. Szpital ma juz twoje dane, dzieki czemu jak juz przyjdzie do rozwiazania to dzwonisz przed przyjazdem podajesz pesel i zanim zdazysz dojechac oni juz maja twoje dokumenty i sa odrazu gotowi sie toba zajac.
 
Witam kobietki wieczorową porą znow ja. Przepraszam, że tak wam się wtryniam w wątek, ale już fiksuje, a wiem, że wy już testowałyście niewiele wcześniej ode mnie i chciałam Was spytać czy to ja fiksuje czy tutaj na tych testach jest leciutki, prawie, że niewidoczny cień kreski przy T+?

Rano zrobie następny test gdy od razu wstanę z moczu po całej nocy i zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Ja w sierpniu tamtego roku urodziłam córeczkę, ma już 10 miesięcy, nadal karmimy piersią, okres mi jeszcze nie wrócił od porodu. Ale wiem, że jest możliwość owulacji bez okresu. I zastanawiam się czy się udało czy nie.

Nie mogłam zrobić zdjęcia bliżej, bo aparat mi nie łapał ostrości, ale mam nadzieje, że jeśli rzeczywiście coś jest z ta drugą kreska to, że dostrzeżecie. I przepraszam, że tak wam się tutaj narzuciłam, ale już wariuje i potrzebuje kogoś zdania z zewnątrz.
IMG_8836.JPG
IMG_8840.JPG
 
reklama
A co tabelki to ja się dopisze dopiero po wizycie u lekarza bo każdy kalkulator jakoś inaczej mi wszystko wylicza. Ale na pewno będzie to początek lutego [emoji14]
 
Do góry