reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Witam kobietki wieczorową porą znow ja. Przepraszam, że tak wam się wtryniam w wątek, ale już fiksuje, a wiem, że wy już testowałyście niewiele wcześniej ode mnie i chciałam Was spytać czy to ja fiksuje czy tutaj na tych testach jest leciutki, prawie, że niewidoczny cień kreski przy T+?

Rano zrobie następny test gdy od razu wstanę z moczu po całej nocy i zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Ja w sierpniu tamtego roku urodziłam córeczkę, ma już 10 miesięcy, nadal karmimy piersią, okres mi jeszcze nie wrócił od porodu. Ale wiem, że jest możliwość owulacji bez okresu. I zastanawiam się czy się udało czy nie.

Nie mogłam zrobić zdjęcia bliżej, bo aparat mi nie łapał ostrości, ale mam nadzieje, że jeśli rzeczywiście coś jest z ta drugą kreska to, że dostrzeżecie. I przepraszam, że tak wam się tutaj narzuciłam, ale już wariuje i potrzebuje kogoś zdania z zewnątrz. Zobacz załącznik 984086Zobacz załącznik 984087
Na tym drugim zdjęciu niby jakby coś było, może idź na betę, będzie jasność.
 
reklama
Witam kobietki wieczorową porą znow ja. Przepraszam, że tak wam się wtryniam w wątek, ale już fiksuje, a wiem, że wy już testowałyście niewiele wcześniej ode mnie i chciałam Was spytać czy to ja fiksuje czy tutaj na tych testach jest leciutki, prawie, że niewidoczny cień kreski przy T+?

Rano zrobie następny test gdy od razu wstanę z moczu po całej nocy i zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Ja w sierpniu tamtego roku urodziłam córeczkę, ma już 10 miesięcy, nadal karmimy piersią, okres mi jeszcze nie wrócił od porodu. Ale wiem, że jest możliwość owulacji bez okresu. I zastanawiam się czy się udało czy nie.

Nie mogłam zrobić zdjęcia bliżej, bo aparat mi nie łapał ostrości, ale mam nadzieje, że jeśli rzeczywiście coś jest z ta drugą kreska to, że dostrzeżecie. I przepraszam, że tak wam się tutaj narzuciłam, ale już wariuje i potrzebuje kogoś zdania z zewnątrz. Zobacz załącznik 984086Zobacz załącznik 984087
Na tych zdjęciach nie widać niestety drugiej kreski...
 
Witam kobietki wieczorową porą znow ja. Przepraszam, że tak wam się wtryniam w wątek, ale już fiksuje, a wiem, że wy już testowałyście niewiele wcześniej ode mnie i chciałam Was spytać czy to ja fiksuje czy tutaj na tych testach jest leciutki, prawie, że niewidoczny cień kreski przy T+?

Rano zrobie następny test gdy od razu wstanę z moczu po całej nocy i zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Ja w sierpniu tamtego roku urodziłam córeczkę, ma już 10 miesięcy, nadal karmimy piersią, okres mi jeszcze nie wrócił od porodu. Ale wiem, że jest możliwość owulacji bez okresu. I zastanawiam się czy się udało czy nie.

Nie mogłam zrobić zdjęcia bliżej, bo aparat mi nie łapał ostrości, ale mam nadzieje, że jeśli rzeczywiście coś jest z ta drugą kreska to, że dostrzeżecie. I przepraszam, że tak wam się tutaj narzuciłam, ale już wariuje i potrzebuje kogoś zdania z zewnątrz. Zobacz załącznik 984086Zobacz załącznik 984087
Widzę cień kreski na drugim zdjęciu [emoji4]
 
Chyba jestem mało zdolna bo mi nie wyszukuje [emoji16][emoji16][emoji16]
O w tym miejscu. A jak nie w tą stronę to może kliknij na moje zdjęcie, a później Posty w których pisałam i tam powinna się grupa wyświetlić.
20190610_205730.jpeg
 
reklama
Do góry