reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

To tylko Roma szczerbata zostanie? :D
Mój też bezząb 😀 dziewczyny pamiętacie naszą infekcję gardła? Parę dni wysypka na plecach i bostonka jak ta lala 😢
Z kawałków to na twardsze owoce czy warzywa polecam cieniutki płatki dobrze ostrym nożem pokroić (długie i cieniutkie) a borówki na pół i rozgniecione palcami moimi. Mój się w kawałkach przetrenował jak znalazłam w jego pou kawałek chusteczki 🤦‍♀️ nie ma co się śmiać. Dobrze że się nic nie stało.
 
reklama
Mój też bezząb 😀 dziewczyny pamiętacie naszą infekcję gardła? Parę dni wysypka na plecach i bostonka jak ta lala 😢
Z kawałków to na twardsze owoce czy warzywa polecam cieniutki płatki dobrze ostrym nożem pokroić (długie i cieniutkie) a borówki na pół i rozgniecione palcami moimi. Mój się w kawałkach przetrenował jak znalazłam w jego pou kawałek chusteczki 🤦‍♀️ nie ma co się śmiać. Dobrze że się nic nie stało.
O rany bostonka to nieprzyjemna chyba infekcja? Jak mały ją znosi? Starsze rodzenstwo przynioslo do domu? Wspolczujemy 😣
 
Oby bostonka szybko minęła, bo paskudna jest. Zdrówka

Pisałyście kiedyś o kwasach DHA i Wit D moja dostaje tran Mój pierwszy tran norweski z Molers. Pije go bez problemu z łyżeczki
 
Ostatnia edycja:
Ejjjj, czy ja mam zwidy czy widac 2 perelki?
 

Załączniki

  • Lumii_20200915_164337137.jpg
    Lumii_20200915_164337137.jpg
    776,9 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry