reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A co masz na mysli z koordynacja przy wczesnym wstawaniu? Nie zebym teraz miala ten problem 😅
Ale corka wstawala w wieku 7 miesiecy czyli jak dla mnie wczesnie i nic nie zauwazylam zeby miala problemy. Na rowerze juz jezdzi 🤔
Źle się wyraziłam bo mam 5 min na napisanie 🙈 moja wstawała wcześnie (teraz nastolatka) bo miała 6mcy. Założyłam że skoro jej tak dobrze idzie to jest sprytna i skorydnowana. (Bo była 😁) a przegapiłam inne rzeczy. Piszę o sobie. Broń Boże o którejś z was. Chciałabym podkreślić że bardzo ważne jest zastanawianie się nad sygnałami wysyłanymi nam przez dziecko. No ale to już pewnie wiecie 😉 też się martwiłam krzywymi nogami. Jako panna ma proste 😉 tyle u nas. Ps. Jako pedagog specjalny wiem że ważne jest współdzielenie pola uwagi, wskazywanie palcem i warto na to zwracać uwagę. Integrację sensoryczna tylko liznęłam. 😉
 
reklama
@Darapuszkin rozwalilas mnie tym pytaniem o krzywe nóżki 😁 u nas jest to samo.
Co do spacerów na siedząco to tfu tfu ale póki Nela siedzi to spacery są o niebo lepsze. Ostatnio ulubila sobie trzymać się za tą jakby barierkę z przodu wózka, to tak uroczo wygląda i rozgląda się na boki.
Dziś zabrałam ją na plac zabaw, wsadziłam do orlego gniazda i jaki uciech miała dziewczyny 😍 polecam to delikatne buju buju 😁 u nas niestety nie ma możliwości zamontowania huśtawki w mieszkaniu, więc zostaje nam taka huśtawka 💪
 

Załączniki

  • IMG_20200917_135833.jpg
    IMG_20200917_135833.jpg
    3,3 MB · Wyświetleń: 39
Źle się wyraziłam bo mam 5 min na napisanie 🙈 moja wstawała wcześnie (teraz nastolatka) bo miała 6mcy. Założyłam że skoro jej tak dobrze idzie to jest sprytna i skorydnowana. (Bo była 😁) a przegapiłam inne rzeczy. Piszę o sobie. Broń Boże o którejś z was. Chciałabym podkreślić że bardzo ważne jest zastanawianie się nad sygnałami wysyłanymi nam przez dziecko. No ale to już pewnie wiecie 😉 też się martwiłam krzywymi nogami. Jako panna ma proste 😉 tyle u nas. Ps. Jako pedagog specjalny wiem że ważne jest współdzielenie pola uwagi, wskazywanie palcem i warto na to zwracać uwagę. Integrację sensoryczna tylko liznęłam. 😉
No wiadomo ze łatwo coś przegapic u dziecka tym bardziej ze nie jest sie specjalista. Boje sie ze wlasnie cos powychodzi juz po fakcie ze cos jako rodzic sie przeoczylo dlatego dobrze tez z roznych zrodel sluchac rad i uczyc sie na cudzych doswiadczeniach 🙂
 
reklama
Chyba tak :)
a juz raczkuje?
Moj tez tak na palcach sie unosi czesto jak Twoja córa lewą nogą na zdjęciu - jak do pompki. To ok myślicie? 🤔
Próbuje, buja się i jak przełoży nogę do przodu to od razu daje obie ręce i ładuje na płasko. Efekt przemieszczdnia osiąga, ale nie ten co trzeba. Póki co częściej pełza.
 
Do góry