reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dziewczyny mam pytanie. Ogólnie długi czas bronilam się przed lekami. Ale w poniedziałek uleglam bo ta moja torbiel się nie zmniejsza A mi nic nie wolno robić same zakazy. I wzięłam po ponad 10 tygodniach duphaston. Ale obecnie odkąd wzięłam tabletki jest tylko gorzej. W sensie w nocy przesypiam te 8-9 godzin. Rano 2 godziny po tabletce zaczynam się znowu źle czuć jestem senna i kręci mi się w głowie. I kładę się spać, dziś przespalam kolejne 5 godzin. Bola mnie nogi i mam jakaś wielka potliwosc A tego nie miałam. Napisałam do lekarza bo wolnych wizyt dziś i jutro u niego brak. Ale nie wiem co sobie myśleć. Dobrze nie jest.
To jest hormon. Może platac Ci takie figle. Poczytaj ulotkę. Może coś Ci pomoże zrozumieć.... Ja najpierw zaczynam od tego. A potem się martwię %)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Ogólnie długi czas bronilam się przed lekami. Ale w poniedziałek uleglam bo ta moja torbiel się nie zmniejsza A mi nic nie wolno robić same zakazy. I wzięłam po ponad 10 tygodniach duphaston. Ale obecnie odkąd wzięłam tabletki jest tylko gorzej. W sensie w nocy przesypiam te 8-9 godzin. Rano 2 godziny po tabletce zaczynam się znowu źle czuć jestem senna i kręci mi się w głowie. I kładę się spać, dziś przespalam kolejne 5 godzin. Bola mnie nogi i mam jakaś wielka potliwosc A tego nie miałam. Napisałam do lekarza bo wolnych wizyt dziś i jutro u niego brak. Ale nie wiem co sobie myśleć. Dobrze nie jest.

Powiem tak. Większość z Was ma tu pewnie naturalne ciaze.
Ja jestem od poczatku na takiej ilości lekow ze chyba świecę w ciemności.
Duphaston mam miedzy innymi.
Ale duphaston to progesteron wiec moze zwiększac sennosc.
 
Tu tak jest, zaloza karte w 10tc, ale pomiar serduszka pozniej az bedzie idealnie rozwiniete, usg dopiero polowkowe. Z reszta tu przez cala ciaze ma sie 2 usg tylko. Oni jesli nie widza specjalnych wskazan to jest to niepotrzebne i wystarczaja tylko regularne badania.
A dlaczego tak późno? - może pisałaś wcześniej, jeśli tak to przeoczyłam :(
 
Ostatnia edycja:
ja będę wtedy w 12tyg :) Tylko wiesz, długo muszę czekać, by zobaczyć malucha :)
To prawda. Ja mam wizytę u swojego s międzyczasie 29.07. Więc jeszcze 10 dni A tak naprawdę gdyby coś mnie niepokoilo to mogę w każdej chwili jechać to mi zrobi usg. Byłam tak z do skoku w zeszły czwartek przed wyjazdem. Wiem że serduszko bije i tyle mi wystarczyło. Nie chce natomiast nadużywać dobroci lekarza
 
Hej dziewczyny ja po wizycie i nie jest dobrze. Muszę się pozbierać. Podwyższona przezierność karkowa [emoji20] wszystko inne w normie. Teraz nie mam siły na forum, może za jakiś czas wrócę [emoji17]
Nie dziwie ci się, że musisz ochlonac. Będziesz robić dodatkowe badania? Tak jak dziewczyny piszą, to nie zawsze oznacza, że dziecko jest chore.
 
Dziewczyny mam pytanie. Ogólnie długi czas bronilam się przed lekami. Ale w poniedziałek uleglam bo ta moja torbiel się nie zmniejsza A mi nic nie wolno robić same zakazy. I wzięłam po ponad 10 tygodniach duphaston. Ale obecnie odkąd wzięłam tabletki jest tylko gorzej. W sensie w nocy przesypiam te 8-9 godzin. Rano 2 godziny po tabletce zaczynam się znowu źle czuć jestem senna i kręci mi się w głowie. I kładę się spać, dziś przespalam kolejne 5 godzin. Bola mnie nogi i mam jakaś wielka potliwosc A tego nie miałam. Napisałam do lekarza bo wolnych wizyt dziś i jutro u niego brak. Ale nie wiem co sobie myśleć. Dobrze nie jest.
Cześć ja biorę duphaston od miesiąca i szczerze mówiąc od tego czasu jestem na zwolnieniu choć nie planowałam.Czuję się po nim źle po prostu,senna zmęczona mam mdłości cały dzień,próbuje dobić do końca..
 
Czesc wszystkim :) moge i ja do was dolaczyc? Czytam was od jakiegos czasu, ale jakos nie mialam odwagi napisac wczesniej ;) obecnie jestem w 10+6dni, termin wstepnie na 12.02. To moja 3 ciaza.. z.pierwszej mam corke 8 lat, druga poronilam i teraz mam nadzieje ze bedzie dobrze :) Mam 37lat, takze przypuszczam ze bede najstarsza mama na tym forum :)
 
Cześć ja biorę duphaston od miesiąca i szczerze mówiąc od tego czasu jestem na zwolnieniu choć nie planowałam.Czuję się po nim źle po prostu,senna zmęczona mam mdłości cały dzień,próbuje dobić do końca..
Dziewczyny a może poproście i zmianę z duphastonu na luteine? Ja biorę 2x100 i nie czuje skutków ubocznych
 
reklama
Do góry