reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@alible super, że malutka zaczyna drebtać🥰
@Cookie_ cieszę się, że już lepsze u Was samopoczucie🥰
Na spacery ubieramy się podobnie jak Wy, też mamy śpiworek taki do wózka. Czasami zamiast kórtki ubieramy kabinezon. Buty mamy takie brązowe, ocieplane z h&m. Ale nie polecam, bo ciężko się ubiera.
U nas też coraz częściej jak się mały podnosi przy meblach to trzyma coś w ręce 😁
 
reklama
Super ze szybko wydobrzeliscie ☺ a dlugo sie utrzymywało zmęczenie? I jak Mała zniosła chorobę? Zdrówka ❤
Szczerze u męża 1 dzień i kolejne już pompki robił a u mnie tak ok 3 dni. Smak i węch powoli mu wracają.
Ja jeszcze miewam na zmianę uczucia zimnych potów i ataków gorąca a reszta minęła. Mała tylko 1,5 dnia gorączki. Poza tym apetyt i humor ok. Częściej do piersi się zgłaszała, ale to przez temp i samopoczucie.

Wracając do butów Bwfado ma trampki, kalosze i kapcie, jednak jakość poleciala w przeciągu lat na lep na szyję. Do przedszkola nie polecam, dla mega ruchliwych już dzieci (mojemu szybko się rozwalały a np z ccc dłużej wytrzymywały). Z CCC Lasocki kids też ma fajne a z polskich firm jeszcze kornecki, mrugała, wspomniany Renbut czy Bartek. Pierwsze śniegowce dla starszego miałam z Bartka. Ogólnie śniegowce kupowałam zawsze nieprzemakalne z membrana i nieważne jakiej marki zawsze sucha noga i ciepła była po zabawach w śniegu. A teraz śniegu co na lekarstwo 😂🤦‍♀️
Sporo butów synowi kupowałam on line, bo często problem z rozmiarem miałam na miejscu.
 
Hej dziewczyny :) ciesze się z pozytywnych wieści zdrowotnych. Tez mam temat butów na topie. Póki co Ro chodzi przy meblach i robi jeden krok sama i najlepiej jej na bosaka ale myślę że za miesiac/dwa przydadzą jej sie buciki zeby chodzić na zewnątrz. Kupie w momencie jak juz sie rozkreci z chodzeniem zeby były dobre bo jak kupie teraz to za miesiąc juz mogą być nieaktualne :D poki co ubieram ja dość cieplo bo dzisiaj było-5 jak szłyśmy na spacer: body z długim, bluza, kurtka puchowa, legginsy i polarowe gatki na to, niechodki i do spiworka!

Mamy regres jedzenia- sniadanie i koktail czy owoce spoko ale obiad... dwa gryzy i wylazi z krzeselka, wierci sie itd. Najgorsze jest ze R stala siw okropnym odkurzaczem - zżera z podlogi wszystko! Okruchy, kawałki papierków, ostatnio znalazła gdzies śrubkę... odkurzam po 4 razy dziennie (zamówiłam irobota). Mam nadzieje ze szybko jej to przejdzie!

Z nowych rzeczy nauczyłam ja schodzić z łóżka. Podchodzi do krawędzi i obraca się, zjezdza tyłem i obowiązkowo bicie brawa na koniec :D
 
Odkurzacz to dobre słowo, Nela ma to samo, a z jedzeniem też różnie. U nas na szczęście odkurzacz jezdzi raz na dwa dni, nie mam mocy codziennie zbierać wszystkich zabawek, krzeseł itp do góry. Tak wcześniej pisalyscie o papa, gdzie jest nos itp, to pochwale się nauczyłam ją robić papa i jak wyrzucamy pampersa to bebe nazywany i powtarza 😁
 
Hej dziewczyny. My mamy buty stups. Dostałam więc póki co wystarczy. Na parę kroków. Powiem wam dla przykładu córka zaczęła chodzić w październiku. Bardzo fajnie już jej to zimą szło. Postawiłam na dobre polskie buty. I w takich wysokich też śmigała. Mały daje radę w tych choć są za duże. Ale jak @Darapuszkin napisała to zaraz dorośnie. On też tak jako drugie w wózku te wozi. Na parę kroków by się wybiegał 😃 @Cookie_ to ty przy tym swoim kręgosłupie to masz lepiej z tym pasem?
 
@Ane20.02.20 tak lepeij. Cały ciężar opiera się na biodrach a nie tak przy noszeniu na rękach i kręgosłupie, głównie odcinku krzyżowym. Dużo lżej, bo mogę ją nosić zarówno bokiem i przodem przed sobą i nie czuje tego ciężaru.
 
Hej dziewczyny. My mamy buty stups. Dostałam więc póki co wystarczy. Na parę kroków. Powiem wam dla przykładu córka zaczęła chodzić w październiku. Bardzo fajnie już jej to zimą szło. Postawiłam na dobre polskie buty. I w takich wysokich też śmigała. Mały daje radę w tych choć są za duże. Ale jak @Darapuszkin napisała to zaraz dorośnie. On też tak jako drugie w wózku te wozi. Na parę kroków by się wybiegał 😃 @Cookie_ to ty przy tym swoim kręgosłupie to masz lepiej z tym pasem?
To już małemu zakładasz butki do chodzenia na spacerach? Bo ja właśnie z tym jeszcze mam dylemat.
@Cookie_ dzięki za podrzucenie pomysłu z pasem. Ja ostatnio na masaże chodziłam prywatnie, ale to też nie zawsze na to m czas i ratowałam moje ubolewające plecy 😔
 
U nas w nocy od kilku dni wieeele pobudek. Chyba przez ostatnią 2ke która wychodziła.
Na szczęście jak na razie mały nie zalapal kataru od siostry- albo to ten antybiotyk co wczesniej bral jeszcze jakoś zadzialal albo woda morska z miedzią którą tym razem kupilam ☺
Ostatecznie na mikolajki i swieta mały dostanie dywan 😜, kilka drewnianych zabawek z lidla, zestaw rurek i kółek do kąpieli (marki boon- myśle ze jednak starsza siostra bedzie miala z tego na razie wiecej frajdy), duplo (zestaw ktory pozostal nierozpakowany jako prezent ktory kiedys corka dostala) i kostke edukacyjną hape (kupilismy uzywke na olx- jeszcze nie doszla ale mam nadzieje ze bedzie w znosnym stanie 😉 wiec prezenty dla synka budżetowo ;)
Już glowie nad prezentem na roczek zeby cos sensownego wymyslec i chyba zdecydujemy sie na krzeselko stokke bardziej pod katem na przyszlosc jak juz wyrosnie z antilop.
Jakos teraz szybko dni lecą. Jeszcze nie rozmawialam z szefem odnosnie powrotu do pracy alr uswiadomilam sobie ze po swietach to juz tylko miesiac macierzynskiego zostanie 🙄
 
reklama
U nas tez masakryczne noce... pierwszy Mikolaj byl juz! Wstawiam fotke bo mloda oszalala! Ide w niedziele pogadać z szefowa ze na wychowawczy ide :D
 

Załączniki

  • 20201204_182302.jpg
    20201204_182302.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 51
Do góry