reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Dziewczyny poradźcie, do mojej wizyty u ginki jeszcze trochę a mam kłopot - okres skończył mi się w zasadzie w połowie 3 dnia zazwyczaj mam 5 dni obfitego krwawienia tutaj było mega skąpe i zaczęło się 5 dni przed czasem... nie wiem co myślec :( bać się ?
 
Dziewczyny poradźcie, do mojej wizyty u ginki jeszcze trochę a mam kłopot - okres skończył mi się w zasadzie w połowie 3 dnia zazwyczaj mam 5 dni obfitego krwawienia tutaj było mega skąpe i zaczęło się 5 dni przed czasem... nie wiem co myślec :( bać się ?
każdy cykl jest inny nie nieprzewidywalny. Wiec myśle ze nie powinnaś się bać.


A w sumie, to czego się boisz? ;)
 
Hej! Miłego dnia!
A ja to cykle zawsze mam identyczne, jak w zegarku...
Ale zauważyłam, że właśnie wmawiam sobie objawy, np jest 5 dni do okresu i zacznie mnie mdlić - o, może jestem w ciąży! Nie, po prostu najadłam się czekolady.
Właśnie jakby się człowiek nie starał to by na takie rzeczy uwagi nie zwracał - a teraz ze wszystkiego robi ciążowe objawy. Bez sensu :D
 
reklama
Do góry