reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dotkass to jedź. Sprawdź i się odezwij. Ja tez szpital w którym mój gin pracuje mam 90 km ale ja by coś się działo to mam do niego dzwonić a on zawsze swoje pacjentki do siebie wysyła. Wprost zabrania do innego bo mam 20 km od domu ale porażka i tam każe nie jeździć

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Dotkass a jaki to bol? Masz skurcze? Czy boli Cie ciagle? Takie bóle miesiaczkowe. Moze zbytnio sie stresujesz. Ja jak tylko cos sie zaczyna dziac to cala w panice. I wtedy jest jeszcze gorzej. Tetno szaleje, brzuch sie kurczy. Wypij sobie szklanke melisy to moze troszke Cie uspokoi. Moj lek mi kazal bo ja przez te pierwsze przejscia strasznie sir denerwuje. A jezeli masz sie stresowac niepotrzebnie to lepiej jedz i sprawdz. Lepiej byc nadgorliwym noz pozniej zalowac.

A co do plci to u mnie 99% dziewczynka :)
 
@Kasada84 bo taka prawda, sama jestem w szoku, ze Cię przyjęli tak z "ulicy", jeśli chodzi o Zelana to jest to szpital, w którym głośno się mówi, ze kładą nacisk na poród SN, chyba, ze masz planowane CC i lekarz prowadzący tam pracuje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Ogien121212 jakbym miała teraz leżeć w Warszawie nie wiadomo ile to wole tu bliżej, przynajmniej męża mam pod ręka i dziewczynki, tak raczej codziennie by nie przyjeżdżali

@izabelaaa skurczy już nie mam...teraz ogólnie się chyba uspokoiło, jeszcze czekam. Zobaczę po obiedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@izabelaaa skurczy już nie mam...teraz ogólnie się chyba uspokoiło, jeszcze czekam. Zobaczę po obiedzie

Trzymam kciuki.
Ja teraz tez sie stresuje. Zaczelam 16 tyd a w poprzedniej ciazy wlasnie w 16 pogorszylo sie dosyc mocno. Do tego zaraz koniec wakacji i wracam do szkoly co tez stresuje mnie niemilosiernie bo w zwiazku z nieslubnym dzieckiem w drodze (nie mamy slubu z moim Ł.) chca mnie zwolnic :/
 
Trzymam kciuki.
Ja teraz tez sie stresuje. Zaczelam 16 tyd a w poprzedniej ciazy wlasnie w 16 pogorszylo sie dosyc mocno. Do tego zaraz koniec wakacji i wracam do szkoly co tez stresuje mnie niemilosiernie bo w zwiazku z nieslubnym dzieckiem w drodze (nie mamy slubu z moim Ł.) chca mnie zwolnic :/

W jakiej szkole Ty pracujesz? [emoji33]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Niestety w katolickiej. Juz rozwodu mojego nie mogli przelknac. A teraz to juz w ogole poszlam po bandzie :p

O masakra...na tematy katolicyzmu w naszym kraju nie będę się wypowiadać. Jestem osoba wierząca, co prawda nie latam co niedziela do kościoła. Cały system zniechęcił mnie do uczęszczania ma msze- chyba, ze z córka na dziecięce (klasa komunijna w zeszłym roku szkolnym)

A nie możesz iść na l4?

16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry