reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej, czy macie tak jak ja ogromny problem ze zgagą?
Mnie okropnie męczy wieczorami,strasznie uciażliwe to jest ale ratuje mnie jak na razie ciepłe mleko.
Ja mam przodujące łożysko i bardzo się boję, jeśli nic się nie zmieni to czeka mnie cesarskie cięcię, czy któraś z Was ma ten sam problem?

Ja mam łożysko z przodu i dość nisko i dodatkowo jestem już po 2 CC za 2 tygodnie mam mieć podglad żeby sprawdzić czy nie jest zbyt blisko ran po po poprzednich cięciach.

f2w3rjjg8g5oy2a1.png
 
Hej Dziewczyny.
Jeśli można to chciałabym do Was dołączyć. :)
Nasz Leonek ma się pojawić na świecie 28 lutego 2018 r.
Troche już przeszliśmy w tej ciąży.. ale jak na razie wszystko jest ok. Jedyne czego teraz się boimy to hipotrofii. W poprzedniej ciąży miałam kiepskie łożysko dlatego modle się, żeby w tej nie było tak samo.

Ssabrinaa również mam łożysko na przedniej ścianie i dosyć nisko i też jestem po cc.Do tego jeszcze mam macice dwurożną, cukrzyce i chorą tarczyce, mimo tych przeciwności wierzę że będzie dobrze !

Pozdrawiam wszystkie lutowe brzuszki! :)
 
Ostatnia edycja:
Od 20 tygodnia ciąży, kiedy miało miejsce poronienie zagrażające,byłam na luteinie i magnezie, aczkolwiek teraz czyli w 31 tygodniu moja ginekolog zarządziła odstawienie luteiny i ogromnie się boję że coś będzie nie tak. Czy któraś z Was Dziewczyny też odstawia luteinę?
 
Cześć dziewczyny,

Mnie meczy zgaga już od południa...masakra, w każdej ciąży to był jeden z objawów ciąży

Co do CC ja będę miała trzecie

@Gosiunia123 Skoro Twoja ginekolog kazała odstawić luteinę możliwe ze nie widzi potrzeby przyjmowania jej na tym etapie. Jeśli jej ufasz to nie ma co się martwić. To Twoja pierwsza ciąża?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass Dziękuję za odpowiedz. Tak to moja pierwsza ciąża i z idylicznego obrazka wicia gniazda i biegania do ostatniego dnia ciąży w 20 tygodniu przeszłam na tryb siedząco-leżący. Wszystko jest bardzo nieznane i mam ogromne obawy. Co do ginekolog to jej ufam, tylko chciałabym jak najdłużej donosić ciążę, bo każdy dodatkowy dzień dzidziusia w brzuchu matki jest korzystny.
 
@Dotkass Dziękuję za odpowiedz. Tak to moja pierwsza ciąża i z idylicznego obrazka wicia gniazda i biegania do ostatniego dnia ciąży w 20 tygodniu przeszłam na tryb siedząco-leżący. Wszystko jest bardzo nieznane i mam ogromne obawy. Co do ginekolog to jej ufam, tylko chciałabym jak najdłużej donosić ciążę, bo każdy dodatkowy dzień dzidziusia w brzuchu matki jest korzystny.

Racja...aczkolwiek myśle, ze jeśli decyzja została podjęta tzn pani dr uznała ze jest bezpiecznie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jestem w 30 tygodniu i zgaga mnie nie opuszcza już tydzień ale stary sposób to napić się mleka chłodnego i pomaga choć na trochę
Może pomoże sposób, który mnie ratował: migdały. Wystarczyło 5-6 sztuk i zgaga po (dłuższej) chwili odpuszczała. Życzę powodzenia z pozbyciem się cholery ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny.
Jeśli można to chciałabym do Was dołączyć. :)
Nasz Leonek ma się pojawić na świecie 28 lutego 2018 r.
Troche już przeszliśmy w tej ciąży.. ale jak na razie wszystko jest ok. Jedyne czego teraz się boimy to hipotrofii. W poprzedniej ciąży miałam kiepskie łożysko dlatego modle się, żeby w tej nie było tak samo.

Ssabrinaa również mam łożysko na przedniej ścianie i dosyć nisko i też jestem po cc.Do tego jeszcze mam macice dwurożną, cukrzyce i chorą tarczyce, mimo tych przeciwności wierzę że będzie dobrze !

Pozdrawiam wszystkie lutowe brzuszki! :)

Ja też się chciałam dołączyć i powitać w klubie cukrzycowo-tarczycowej-przodowo lozyskowej mamusi z terminem na 28.02! Byle do końca! :)
 
Do góry