reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
To ja juz sama nie wiem Chyba przestane panikowac i przewioze w tym kombinezonie co mam..najwyzej go rozepne i szelki jakos lepiej wtedy ja docisna

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas raczej jest kwestia jednego przewozu zimowego. Potem jeździć nie będziemy. A jak będzie w kolejną zimę to się zobaczy.
 
Na szczęście kupiłam spiworek, który pasuje do fotelika. Jest gruby taki typowo zimowy to i mały nie zmarznie, a w samochodzie jest zawsze ciepło dla mnie aż zaciepło. Mam dwa kombinezony to ten grubszy wykorzystam na spacery, a tak czy siak to będę zmuszona wychodzić codziennie po Ignasia na przystanek...w zasadzie krótki spacerek, bo raptem 20 minut w obie strony łącznie z czasem oczekiwania na szkolny bus z dzieciakami.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sporo ich jest na Allegro czy olx. To kwestia raczej tego ile kto może przeznaczyć na taki kombinezon. Trudno mi powiedzieć czym się kierować przy zakupie ... sama do wózka mam śpiworek dość stary po 5 dzieci ale dobrze rozpinany, kolor jasny błękit i nie jest modny ale skoro dostałam i się sprawdził, spełnia swoją funkcje nie widzę powodu, żeby na 3 miesiące wydawać kasę.
 
@Dotkass może tu wrzuci swój chyba był po ok 60 zł nowy.

Ależ proszę bardzo...wydałam więcej niż 60 zł ale uważam ze warto...taki do wózka mam, a zależało mi konkretnie na takim do fotelika (później sprzedam razem z nim)

Zobacz ofertę: KUTNIK - Śpiworek do fotelika samochodowego - NOWYhttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6967085254


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czujecie już syndrom wicia gniazda? :) Ja chciałam wszystko zacząć szykować, prać i prasować ubranka, wszystko układać. I padła mi i pralka i żelazko :D :-D :D
 
Ja się na siłę powstrzymuje do końca miesiąca :) pranie u mnie teraz jest bez sensu, bo mam termin na koniec lutego, więc półtora by leżało (jak dotrwam) :) ale naszykowane mam już wszystko i na początku lutego zaczynam działać :)
 
reklama
ja mam termin na 7 lutego z nudów poprałam i poprasowałam wszystko do 68 :) trochę przesada z tym szykowaniem ubranek. Kilka prań, prasowań i będziecie miły zrobione :) u mnie, od dziś 21 dni do porodu. Chcę dotrwać do lutego. Nie spieszy mi się szczególnie z rozwiązaniem. Musze nacieszyć się ostatnimi chwilami jak jest nas troje :) Potem wszystko się wywróci do góry nogami i jakiś czas nam zajmie dostosowanie się do nowej sytuacji. Jeszcze przed nami 9 urodziny starszego syna :)

jedno do czego się zbieram to wypełnienie planu porodu i oświadczenia, na temat cc. tym razem chcę mieć na piśmie, że gdy wystąpią jakieś problemy medyczne to mi ją zrobią bez czekania na cud ... bo w Toruniu praktycznie każda po cc. ma rodzić sn. bo to najlepsze dla dziecka. Szkoła specjalna mojego syna pełna jest takich dzieci co lepszy był poród sn. Każda mam, z którą rozmawiałam miała komplikacje porodowe ... taki dziwny zbieg okoliczności.
 
Ostatnia edycja:
Do góry