reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U nas mała sypialnia to tez ścisk straszny :( ahhh ni cóż zrobić.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
hej !
Agnika 3 rodzisz? :)

ja dalej nic, cisza :( teraz to już czekam na wizytę 7.02 u lekarza prowadzącego. Dziś sprzątałam, gotowałam i spacerowałam. Brzuch mi przeszkadza bardzo, czuje jak zmieniam pozycje, że małemu niewygodnie ... w nocy to już masakra ani jemu nie jest wygodnie ani mi.
 
Hej

Dzisiaj o 10.04 urodziła się Mała księżniczka Layla. 3530g szczescia. Ładnie je i jest grzeczna. Ja 3/4 dnia rzygałem jak kot, okazało się, ze cc w ostatniej chwili, bo się rozeszła blizna i macica się otworzyła tuż przed cięciem najprawdopodobniej. Temp ciała moja była bardzo niska 34.8-35.2, wiec musiałam być odgrzewana specjalnymi kocami, które są pompowane gorącym powietrzem. Już dochodzę do siebie z tym, ze mimo kroplówek i masy wody za mało moczu się zbiera w cewniki :( ale już chociaż brak wymiotów i temp w normie.




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej

Dzisiaj o 10.04 urodziła się Mała księżniczka Layla. 3530g szczescia. Ładnie je i jest grzeczna. Ja 3/4 dnia rzygałem jak kot, okazało się, ze cc w ostatniej chwili, bo się rozeszła blizna i macica się otworzyła tuż przed cięciem najprawdopodobniej. Temp ciała moja była bardzo niska 34.8-35.2, wiec musiałam być odgrzewana specjalnymi kocami, które są pompowane gorącym powietrzem. Już dochodzę do siebie z tym, ze mimo kroplówek i masy wody za mało moczu się zbiera w cewniki :( ale już chociaż brak wymiotów i temp w normie.




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia !!
 
Trzymajcie kciuki dziewczyny. Jak dobrze pójdzie to dzisiaj puszcza nas do somu ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
trzymam kciuki :) !!! super w domku zawsze spokojniej.

ja dziś weszłam kolejny raz na 11 piętro i tylko się zdyszałam. Zaczynam się martwić czy dziecko jest zdrowe bo z pierwszym była ta sama sytuacja ... może nie ma co panikować termin mam na jutro.
 
@Kaska jak się miewasz kochana?

My w domu wczoraj od Ok 20. Trochę kiepsko się czuje, ale wole leżeć w domu niż w szpitalu tym bardziej, ze mam pomoc. Nasza księżniczka w nocy budziła się co dwie godziny w nocy, tatuś wstawał ja karmić i przewijać, zjadała aż po prawie 70 ml gdzie w szpitalu zjadała przed wyjściem 30-40 ml. Dziewczynki przeszczesliwe


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Agnik3 w nocy miałam nieregularne bóle, co 20 minut, co 2-3 minuty. I tak z 3 godziny i przeszło. Dziś mi się brzuch stawia bardzo, na 17.00 mam wizytę. Zobaczymy czy mam jakieś rozwarcie itd. Jak wszystko będzie OK. to zaczekam do poniedziałku z położeniem się do szpitala. W piątek podjadę na ktg do szpitala dla spokoju. Chyba, że lekarz uzna, że muszę iść na oddział.

Fajnie, że wy już w domku i masz małą przy sobie. Wiadomo w domu jest większy komfort :) Idę wypić herbatę z Hibiskusa na skurcze i posprzątać w szafie, ogarnę klatkę może się coś rozkręci.
 
reklama
@Kaska będę trzymać kciuki, żeby się rozkręciło :* daj znać co po wizycie lekarz powie :p ja pije litrami szałwię, bo ze względu na moje leki karmić nie mogę, a tutaj nie dają nic na zatrzymanie pokarmu :( w Polsce tak, a tu mówią, ze musi samo przejść... póki co nic nie mam i oby tak zostało, bo jeszcze tego by mi brakowało, żeby się użerać...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry