reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Kaśka 1983 A może jakiś masaż brzuszka dla maluszka? Podobno pomagają. Albo termoforek?
Co do spodni, to nie jestem fanką leginsów, ale w czasie ciąży i po poprzednim porodzie, bardzo się polubilismy :)
 
reklama
@Moniorek No wiem niestety, ze w pl to trzymaja, zeby kase dostać :/ ehhh oby chociaż za szybka mógł być. U mnie mąż siedział obok mojej głowy cała operacje, jak tylko wyjęli córeczkę to dostał ja, żeby przeciąć pępowinę, założyli jej potem czapusie, pampersa i owinęli w kocyk i mu ja dali i tak siedzieli koło mnie jak mnie szyli. Potem poszedł z mała na ważenie i sprawdzenie przez pediatrę. Ani na moment nie musiał zostawiać małej.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
problem kolek nie jest wielki. Jutro będzie położna podpytam ale dzięki chrząszczyk za podpowiedź. Bo generalnie to jeszcze może być niedojrzałość układu pokarmowego po prostu. Póki co ma 15 dni i musimy poczekać do tych 28 :) jak mu się potrzyma nóżki jak do siadu widać, że łatwiej mu się wypróżnić :) sama pije herbatkę koperkową ale nie smakuje mi ... :(
 
reklama
@Mysiaka napewno się ustatkuje. Takie maleństwo potrzebuje trochę czasu, ale widać, ze walczy ładnie skoro było dobrze. Zapewne to jednodniowy kryzys [emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry