reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dobrze wiedzieć, że w razie co można espumisan.

Ja niestety ostatnie usg dopochwowe też z dyskomfortem (były próby przez brzuch i było podobnie). Teraz mam wizytę w poniedziałek. Zobaczymy jak będzie tym razem.

W razie gdyby bolało, mów o tym podczas badania...niektórzy nie maja wyczucia, a i każdy ma inny próg bólu


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Szczęście w nieszczęściu, że z bólem sobie raczej radzę.

Maluch już uparty. I do badań na - nie, mam inne plany. Na genetycznym Doktor się śmiał, że w kąt się schował/schowała. A potem rączki za głowę i... badanie? Dziękuję, teraz poleżę.
 
W końcu doczytałam. Jestem po weselu i wyjeździe w góry. Trochę pochodzilismy. Mały zadowolony i o to chodziło. Ja zakwasy w nogach i ból kręgosłupa. Ale tętno dzidzi detektor em co dzień sprawdzam i ślicznie bije coraz głośniej. Jutro wizyta bo chodzę co 3 tyg i zobaczę co i jak. Mój facet niestety zamiast dziś juz wczoraj na szybko do pracy musiał jechać i jestem jakaś taka podłamana. Fajnie ze na wizytach dobre wieści. Tylko współczuję tych boli. Ja odpukać w tej ciąży narazie na twardnienie i ból brzucha nie narzekam i oby tak do końca.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
A mnie nadal pobolewa...zastanawiam się czy po obiedzie nie przejechać się na SOR i nie sprawdzić tak dla świetego spokoju...możliwe, ze panikuje, ale w poprzednich ciążach tak nie miałam, a teraz jeszcze strach, bo po 2 CC i na dodatek mięśniak w trzonie macicy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass nie dzwonilas do swojego gin. Jeśli to Cię niepokoi faktycznie lepiej sprawdzić.

f2w3skjol4llo8s8.png

Wiesz, nie chce Jej niepokoić i tak będzie pewnie kazała mi jechać na SOR i sprawdzić...mam lekarza prowadzącego w Warszawie...a to 70 km...Dam R skończyć koszenie i może przed obiadem się jeszcze wybierzemy, choć wolałabym chyba po, bo co jak mnie zostawia w szpitalu...głodna będę [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Mi jeszcze nie powiedzieli jaka płeć. Moj D. to by chciał niespodziankę co do płci i chciałby sie dowiedzieć po porodzie. A ja z kolei chciałabym wiedzieć wcześniej zeby juz wybrać imię, mowić do brzuszka, a tak to jest cały czas poprawianie on/ona. I przygotowania zaczynać przed porodem czyli urządzenie pokoju, ubranka itd. A D. by chciał niespodziankę i co tu zrobić...

@Dotkass spokój w ciazy najważniejszy, jesli masz taka potrzebę to jedź zeby obejrzeć.
 
reklama
Naprawdę?? :) Jak wspominasz CC tym szpitalu? To była Twoja pierwsza? Ja słyszałam i czytałam dużo pozytywnych opinii na temat Karowej. Tam są specjalistyczne oddziały i czasem jak coś się dzieje to na Karową wiozą z innego szpitala.

Też byłam zdziwiona.Najpierw chciałam rodzic na żelaznej pojechałam tam ze skierowaniem to zrobili ktg w między zalozyli kartę zaraz potem normalna wizyta u lekarza ale tam niestety odmówili mi cesarki.a na karowej wyszedł do nas lekarz do poczekalni trwało to moze niecałe 2 min zapisał w jakim zeszycie i tyle,słabo to wygladalo. Podobno trudno się tam dostać jak nie prowadzi się tam ciąży,na sali której leżałam wszystkie prowadziły ciążę w szpitalu i zdziwione co ja tam robiemiałam farta.Opieka ok, byłam zadowolona.Po cesarce lezalam 10 godzin z corka przy piersi,i miałam meza do pomocy spoko teraz zastanawiam się nad inflancka zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Do góry