reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny!
Co do pieluch wielorazowych to ja tez nie bede stosowac...no tylko do karmienia itp.. chyba nie mialabym na to tyle cierpliwosci!!!
W ogole marzy mi sie aby ten czas juz szybko zlecial i zebym mogla juz tulic malenstwo:) moje dziewczynki juz tez ciagle pytaja jak dzidzia i czy urosla:)
Rodzinka juz chyba pogodzila sie z mysla ze bedzie corcia i mama nawet mnie przeprosila bo widziala ze mi przykro...powiedziala tak bo w sumie sie nastawila i tak ją to zaskoczylo...ehhh...no ale najwazniejsze ja sie ciesze byle by tylko byla zdrowiutka:)

Miłego wieczoru:*

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
W temacie ksiazkowym ja bardzo polubiłam audiobooki ,szczególnie w ciąży jak bardzo źle się czułam i nie mogłam skupić na niczym wzroku. Jest to też mój sposób na bezsenność, ale wtedy trzeba wybrac cos nudnego , zasypia się bardzo szybko.
 
Ależ tu ostatnio czytania. Wchodzę kilka razy dziennie i tyle do czytania.
Co do czytania to ja zawsze byłam anty, typowy umysł ścisły. Teraz się wciągnęłam w mało ambitne romanse i jak mnie wciągnie to pochłaniam w całości. Tylko nie linczujcie za to.
Dziś chyba poczułam wkoncu delikatne kopniaczki. Jak sprawdzam detektorem to kopie strasznie.


f2w3skjol4llo8s8.png
A rzeczywiście słychać przy podsluchiwaniu [emoji12] i mi jeszcze łobuz ewidentnie się tam bardzo wierci, bo słyszę raz głośniej a raz ciszej :) dziwi mnie tylko, że nadal jest dosyć nisko, myślałam że na tym etapie macica będzie wyżej.

Ja też jestem raczej umysł ścisły, ale książki czytam od zawsze. U mnie dużo się zawsze czytało i to też zapewne jest przyczyną. U mojego męża w rodzinie nie było takich "tradycji". On odkrył przyjemność z czytania dopiero kilka lat temu po wielu namowach. Zaczęłam na zachętę od kryminałów, a teraz sam sięga i po ambitniejsze książki. Ogromnie mi się podoba to, że zaczął czytać książki :D to nie jest tak, że ludzie którzy nie czytają książek są mniej wartościowi, ale mi ich po prostu trochę szkoda, bo tyle tracą ;)
 
Dziewczyny dostałam jakiegoś plamienia przy podcieraniu zobaczyłam krew, do tej pory nie miałam nic takiego. Nie wiem czy to po dzisiejszym przytulaniu z M [emoji53]poobserwuje zobaczę co dalej będzie. A jeszcze jestem w drodze i do domu godzina.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!
Co do pieluch wielorazowych to ja tez nie bede stosowac...no tylko do karmienia itp.. chyba nie mialabym na to tyle cierpliwosci!!!
W ogole marzy mi sie aby ten czas juz szybko zlecial i zebym mogla juz tulic malenstwo:) moje dziewczynki juz tez ciagle pytaja jak dzidzia i czy urosla:)
Rodzinka juz chyba pogodzila sie z mysla ze bedzie corcia i mama nawet mnie przeprosila bo widziala ze mi przykro...powiedziala tak bo w sumie sie nastawila i tak ją to zaskoczylo...ehhh...no ale najwazniejsze ja sie ciesze byle by tylko byla zdrowiutka:)

Miłego wieczoru:*

uwo9s65gu1738u3h.png

Fajnie, że mama to zauważyła i przeprosiła :) tak już mamy jako ludzie, że nie jesteśmy idealni i nieraz palniemy coś szybciej niż pomyślimy :) ja też chciałabym już być po, ale z drugiej strony jestem zielona w kwestii dzieci i łudzę się, że do lutego troszkę się przygotuję [emoji23]
 
A rzeczywiście słychać przy podsluchiwaniu [emoji12] i mi jeszcze łobuz ewidentnie się tam bardzo wierci, bo słyszę raz głośniej a raz ciszej :) dziwi mnie tylko, że nadal jest dosyć nisko, myślałam że na tym etapie macica będzie wyżej.

Ja też jestem raczej umysł ścisły, ale książki czytam od zawsze. U mnie dużo się zawsze czytało i to też zapewne jest przyczyną. U mojego męża w rodzinie nie było takich "tradycji". On odkrył przyjemność z czytania dopiero kilka lat temu po wielu namowach. Zaczęłam na zachętę od kryminałów, a teraz sam sięga i po ambitniejsze książki. Ogromnie mi się podoba to, że zaczął czytać książki :D to nie jest tak, że ludzie którzy nie czytają książek są mniej wartościowi, ale mi ich po prostu trochę szkoda, bo tyle tracą ;)

W 17 tc macica jest niby 2cm powyżej spojenia łonowego :)

Ale mi się dziecko rozszalało dzisiaj! :O.
 
taśka,jeśli po współżyciu boli brzuch lub występuje plamienie to trzeba zrezygnować z sexu,ja tak zrobiłam bo mnie podbrzusze 3 dni bolało po stosunku.Nie plamiłam.Może jutro idź do lekarza.?
Widzę, że u Was dzieci i rodzina wiedzą o ciąży.Moje dzieci nie wiedzą,teściowie też nie ,a są u nas codziennie.Rodzina męża nic nie wie.I nie wiem kiedy im powiem,jakoś nie pasuje mi powiedzieć Jestem w ciąży.Czekam aż sami zauważą brzuch,jeszcze za bardzo nie widać,to dopiero 14 tydz.5 dzień.
 
reklama
Dziewczyny dostałam jakiegoś plamienia przy podcieraniu zobaczyłam krew, do tej pory nie miałam nic takiego. Nie wiem czy to po dzisiejszym przytulaniu z M [emoji53]poobserwuje zobaczę co dalej będzie. A jeszcze jestem w drodze i do domu godzina.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O widzisz, ja miałam tak samo kilka dni temu po stosunku. Po kilku godzinach pojawiło się brązowe plamienie, kolejnego dnia był już tylko brazowo-bezowy sluz. Dzisiaj nie ma śladu. Po za tym nie miałam żadnych bóli. Ja myślę, że to najprawdopodobniej z szyjki ale to tylko lekarz może sprawdzić. Ale to jednak przerażający widok mimo wszystko [emoji29]
 
Do góry