reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

ach, ja zapomniałam że on ma jakoś półtora roku, tak? :) No, faktycznie hulajnoga jeszcze odpada, chociaż takie maluszki widziałam na biegowych, my z córką przespaliśmy temat, ale z drugim malcem wypróbuję biegowy
Dokładnie 19 września będzie miał półtora roku :) późno zaczął chodzić i myślę, że hulajnoga napewno odpada, a biegówka? Hmm sezon się kończy choć w sumie to póki śnieg nie spadnie można śmigać, tylko czy mały ogarnie to nie wiem :p on troszkę ruchowo był do tyłu z racji asymerii, bardzo późno zaczął siadać, stawać i chodzić i w sumie dopiero rehabilitacja nam pomogła, także bardzo możliwe, że już takie szkraby pomykają na biegówkach, a nasz maluszek musi nadrobić jeszcze troszkę :) choć ruchliwy jest bardzo!

Mój ma 2,5roczku i też jest pełen energii,2 razy dziennie biegamy po starszaka do szkoły,zabieram wózek ale on już nie bardzo chce w nim się wozić.
My to idziemy łeb w łeb z ciaża,ciekawe która się z nas pierwsza rozpakuje?Mój młodszy wyskoczył w 37tc a starszak za to w terminie 40tc.

85993e3k2jol3vrk.png
Oj wiem wiem mój synek jest żywiołem, chyba dlatego teraz marzyłam o spokojnej dziewczynce, a lekarz jakoś nie podziela narazie moich marzeń :p ja będę mieć cc, o ile dotrwam wogóle bo w pierwszej ciąży dopadło mnie ciśnienie i cc było na cito 3 tygodnie przed terminem. Jak znam siebie to jeśli będzie z ciśnieniem ok umówię się na pierwszy możliwy termin, ja niestety ciążę źle znoszę, nie lubię, nie przepadam i oby do przodu, mam nadzieję dotrwać do nowego roku:D
 
reklama
Witajcie kochane.

Dziękuję, u nas wszystko w porządku, czujemy się coraz lepiej, coraz większa jestem, maluch rośnie. Od początku ciąży przeczuwam, że będzie synek, zobaczymy co lekarz nam powie, 26 września mamy wizytę, ma nam powiedzieć kto tam rośnie.
Dziś całe popołudnie aż do 19-20 będę sama, bo mąż jedzie pomóc znajomemu. Zastanawiam się czy nie wybrać się z mamą na zakupy jakieś...
U mnie na piecu dziś rosołek, ale chyba z części rosołu zrobię pomidorówkę, bo mam jeszcze polne pomidory.
Wczoraj teściowa dała włoszczyznę z ogródka, kupiłam skrzydełko z indyka, więc rosołek jak ta lala, ciekawe co mąż powie, bo jemu to smakuje rosół tylko jego mamy :p
Przepraszam Was kochane, trochę mamy różnych zajęć, nie zawsze mam czas Wam odpisać, ale staram się Was poczytywać, dobrze że są te tabletki itd, to jestem bardziej na bieżąco, kiedy nie mam Was kiedy nadrobić ;)

Dziewczyny, gdzie jest ten zamknięty wątek?

Ściskam i pozdrawiam <3
 
Chyba trzeba się zdecydować czy piszemy tam czy tu czy zamykamy się w kilka/kilkanaście dziewczyn i odpuszczamy wątek ogólny chyba ze ktoś nowy napisze bo tak to słabo trochę [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry