reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Na fb jest dużo grup gdzie dziewczyny sprzedają używane rzeczy w dobrym stanie :). Głowa do góry, będziesz miała mała isierke dla której warto walczyć o lepsze jutro :).
 
reklama
W MOPS lub podobnych instytucjach warto zapytać, bo niedawno od znajomej słyszałam, że jak ma się niski dochód to dają tzw "wyprawkowe" w ciąży. Ile dokładnie przyznają i na jakich warunkach to niestety nie powiem, bo nie dowiadywałam się :)
 
Witaj @KasiaK1909. Napisz do Dotkass aby otrzymać dostęp do wątku zamkniętego. Tam wszystkie jesteśmy i tam prowadzimy rozmowy itp[emoji4] Skurcze mam nieregularne, przepowiadajace, fizjologiczne w normie. Szyjke twarda i zamknięta. Skraca mi się jeśli nie mieszam to kanał rodnych, czy coś takiego. Z 50 mm mam 46,5 mm ale lekarz powiedział, że wszystko w normie. Wiec póki co nie martwie się. Życzę Ci spokojnej ciazy i zapraszamy na wątek zamknięty.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze pytanko jaką dlugosc Mają Wasze szyjki ? Ja niestety bardzo boję się skracania.
Ja dwa miesiące temu miałam 4cm, na ostatniej wizycie tydzień temu lekarz tylko mówił mi, że długość jest nadal ok. Też trochę boję się skracania, bo za dużo zajęć sobie wynajduję. 2 tygodnie temu robiliśmy mały remont sypialni i przedpokoju, więc oczywiście postanowiłam trochę przy tym remoncie pomóc :p, a później panikuję czy nie przesadziłam.
 
reklama
Cześć Dziewczyny dawno mnie tu nie było... Ale może będziecie wstanie mnie trochę uspokoić... Czy któraś z Was zarazila się toksoplazmoza w czasie ciazy? Wczoraj odebrałam wyniki i okazało się że właśnie się zarazilam ;( w pierwszym miesiącu ciazy robiłam badania na toxoplazmoze i zarówno IgG ujemny IgM też, teraz IgG ujemny IgM wątpliwy... Obecnie jestem w 24 tygodniu, bardzo boję się o dziecko...
 
Do góry