reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Jaka różnorodność imion 😁 mało które się powtarzały 😁 a znacie to powiedzenie, że stając przed wyborem imienia dla dziecka zdajesz sobie sprawę jak wielu osób nienawidzisz 😂😂😂 ja zawsze analizuje jakie dzieci ze żłobka kojarzę z danym imieniem i zastanawiam się czy dobrze mi się kojarzy 🙈 bo mam już kilka takich, które potwierdzają że są obciążone złymi zachowaniami itd 😋

U mnie kolejna bezsenna noc. Już czytałam w internecie, że podobno tak się zdarza w pierwszym trymestrze. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć 🙄 wiercę się z boku na bok, dzisiaj zasnęłam koło 3 🤷‍♀️
Ja mam tak samo 😂 od razu myślę o dziecku z przedszkola. Tak po prostu jest 🤪
 
reklama
Jaka różnorodność imion 😁 mało które się powtarzały 😁 a znacie to powiedzenie, że stając przed wyborem imienia dla dziecka zdajesz sobie sprawę jak wielu osób nienawidzisz 😂😂😂 ja zawsze analizuje jakie dzieci ze żłobka kojarzę z danym imieniem i zastanawiam się czy dobrze mi się kojarzy 🙈 bo mam już kilka takich, które potwierdzają że są obciążone złymi zachowaniami itd 😋

U mnie kolejna bezsenna noc. Już czytałam w internecie, że podobno tak się zdarza w pierwszym trymestrze. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć 🙄 wiercę się z boku na bok, dzisiaj zasnęłam koło 3 🤷‍♀️
Też tak mam i coś w tym jest 😉 ale jeśli któraś chce bardzo żywiołowego chłopca z charakterem to polecam imię Igor 😅🙈
 
Co do imion to ja już mam 3,5 letniego Nikodema 😅 cuuuudowne dziecko, wiecznie radosny, mądry i cwany 😆 a argumentem jak walnie to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Dla drugiego chłopca to mamy zaklepane Leon ale żeńskie to mi się żadne nie podoba 🙈
 
Hej 😊 tez pozwoliłam córce wybrać imię dla brata, dumna jest cały czas 😄
Teraz mi się do dziewczynki podoba Kinga albo Kornelia z imieniem dla chłopca mam problem 🙈 Może Szymon albo Patryk, ale to pewnie się jeszcze zmieni 😅
Mi moje imię (Kinga) nie podobało się aż do studiów, zawsze byłam jedna. Teraz to imię staje się bardziej popularne. Nam podoba się Oksana- również mało spotykane, Ola, mąż chce Kornelia a dla chłopca imienia brak 🙈
 
Jejku, ja znoszę te upały jakbym była co najmniej w 8 miesiącu 🤦‍♀️ ale mąż machnął na szybko obiad bo z tego ciepła nawet jeść się nie chce 🙈 i jedziemy do chrześniaków na basen 👙
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-20-14-45-19-215_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-06-20-14-45-19-215_com.miui.gallery.jpg
    155,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry