reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was jest
Bo Ja 6 tydzien A czuje się jak balon , normalnie puchne z dnia na dzień, na 20 par spodni dopne się w jakiś 3
Myślałam że uda mi się ukryć ciąże przez wakacje, ale zaczynam w to wątpić
Wiem ze każdą kolejną ciąże widać zazwyczaj szybciej, ale bez przesady 🙈
ja też mam wrażenie ze juz widac, ale to strasznie szybko w pierwszej ciaży było po mnie widac dopiero w 4 miesiacu a jestem szczupłą bardzo osobą. Koleżanka spodziewa się 3 dziecka i jest w 3miesiacu i tez już nie może ukryć brzuszka, od razu rzuca się w oczy i widac ze ciążowy.

Ja znowu zaczęłam mieć napady głodu, zwłaszcza wieczorami w i nocy, rano mnie odrzuca na jedzenie, a kurcze nie mogę tak jeść kiedy chce i co chce bo odzywa się wtedy moje zapalenie żołądka i boli jak fiks i pali.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was jest
Bo Ja 6 tydzien A czuje się jak balon , normalnie puchne z dnia na dzień, na 20 par spodni dopne się w jakiś 3
Myślałam że uda mi się ukryć ciąże przez wakacje, ale zaczynam w to wątpić
Wiem ze każdą kolejną ciąże widać zazwyczaj szybciej, ale bez przesady 🙈
U mnie brzuch ok, ale piersi zaczęły boleć i wylewać się z biustonosza. W pierwszej ciąży do 5 miesiąca nic nie było widać, trochę mnie mdliło. Teraz ledwo 6. tydzień i ciało daje znaki 🙈
 
Hej :))
Jestem w 4tc+3
Pierwsza beta robiona w poniedziałek 49,470 mlU następna w środę 149,930 mIU co myślicie? Lekarza mam w sobotę i troszkę się stresuje
 
Hej :))
Jestem w 4tc+3
Pierwsza beta robiona w poniedziałek 49,470 mlU następna w środę 149,930 mIU co myślicie? Lekarza mam w sobotę i troszkę się stresuje
piękny przyrost, w sobotę pewnie jeszcze nie będzie nic widać bo zarodek widac dopiero przy becie powyżej 1000 ale to tez podobno jest uzależnione od kobiety
 
U mnie brzuch ok, ale piersi zaczęły boleć i wylewać się z biustonosza. W pierwszej ciąży do 5 miesiąca nic nie było widać, trochę mnie mdliło. Teraz ledwo 6. tydzień i ciało daje znaki 🙈
piersi to już swoją drogą, musiałam kupić biustonosze takie sportowe, bez drutów bo ani dotknąć się nie mogę 🙊
 
Hej :))
Jestem w 4tc+3
Pierwsza beta robiona w poniedziałek 49,470 mlU następna w środę 149,930 mIU co myślicie? Lekarza mam w sobotę i troszkę się stresuje
Gratulacje ❤️
Myśle ze lekarz dużo nie zobaczy 🤷🏼‍♀️ Pęcherzyk będzie widac dopiero powyżej 1000 bety a gdzie dopiero reszta . Najlepiej umówić się koło 7 tygodnia wtedy to już serduszko można zobaczyć .
 
reklama
Do góry