reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Wiolla Stelle witamy, współczuje Waszych strat, musiało to być to straszne przeżycie :( dlatego trzeba wierzyć że tym razem musi byc dobrze.
Stelle skąd wiesz że owu miałaś tak wcześnie? miałaś monitoring? z tego co czytałam ważniejszy od poziomu bety jest jej przyrost a u Ciebie jest ponad 100%
 
reklama
Wiolla Stelle witamy, współczuje Waszych strat, musiało to być to straszne przeżycie :( dlatego trzeba wierzyć że tym razem musi byc dobrze.
Stelle skąd wiesz że owu miałaś tak wcześnie? miałaś monitoring? z tego co czytałam ważniejszy od poziomu bety jest jej przyrost a u Ciebie jest ponad 100%
Wybralam się do ginekologa bo chciałam rozpocząć monitoring cyklu. Wcześniej wg objawów miałam owu ok 16dc więc umówiłam sie na wizytę tego 12dnia żeby zobaczyć jak pęcherzyki. No i ginekolog mówi że został płyn w Zatoce i endometrium wygląda na drugą połowę, miało jakoś 8,4mm więc już raczej po owulacji. A kochaliśmy się tylko raz trzy dni przed tą wizytą 🙈 także te dwie kreski były dla mnie ogromnym zaskoczeniem
 
Skaczę z radości 😁 przedwczoraj beta 37 a dziś 145! Jestem przeszczęśliwa! W poniedziałek mam wizytę u ginekologa a 30.06 następną już taką konkretną. Pewnie wtedy zrobią mi USG ale może załapię się wcześniej. 🤗❤️☺️
 

Załączniki

  • IMG_20210610_110923.jpg
    IMG_20210610_110923.jpg
    58,2 KB · Wyświetleń: 47
Witaj Stella, kojarzę Cię że Staraczek. Gratulacje i rozsiądź się wygodnie, bo czeka nas wspaniałe 8 miesięcy ;) 😊

Ja co prawda nie miałam monitoringu, ale mam regularne cykle. Owu miała przypaść wg aplikacji na 17 maja. Test zrobiłam 2 czerwca i pokazał mi się bladzioch. Pierwsza betę zrobiłam 06.06 czyli teoretycznie 20 dpo i wyszła mi 267. Kolejna, po 48h 606. Ale staram się nie martwić się na zapas.
Głowa so góry 😊
 
Witaj Stella, kojarzę Cię że Staraczek. Gratulacje i rozsiądź się wygodnie, bo czeka nas wspaniałe 8 miesięcy ;) 😊

Ja co prawda nie miałam monitoringu, ale mam regularne cykle. Owu miała przypaść wg aplikacji na 17 maja. Test zrobiłam 2 czerwca i pokazał mi się bladzioch. Pierwsza betę zrobiłam 06.06 czyli teoretycznie 20 dpo i wyszła mi 267. Kolejna, po 48h 606. Ale staram się nie martwić się na zapas.
Głowa so góry 😊
No to też bardzo ładny przyrost ☺ ja też miałam regularne cykle ale właśnie te dwa ostatnie to jakis galimatias 😁
 
Cześć kobietki ☺ miałam nie pisać ale chyba czuje potrzebę przynależności 😁
W poniedziałek wyszedł mi pozytywny test, zaskoczyło w drugim cyklu starań. W czerwcu ubiegłego roku pękło mi serce, dowiedziałam się że serduszko naszego maleństwa nie bije. Był to 8tydzien, musiałam mieć zabieg łyżeczkowania. Od tego czasu bardzo długo regulowałam tarczycę i zaczęliśmy się starać w związku z tym dopiero niedawno.

Beta z poniedziałku wynosiła 158,0. Beta z wczoraj (po 48h) 380,5. Pierwsza była robiona w 16dpo albo i więcej... Dlatego trochę martwię się że te wyniki są i tak za niskie 😔
Ciężko mi wszystko obliczyć bo rozregulował mi się cykl, w tym udanym cyklu owulacja była już w 10dc albo i wczesniej 🙄 tym bardziej myślałam że beta będzie wyższa bo testy miały dość wyraźne kreski. Mam nadzieję że wszystko będzie ok 🙏 jestem obstawiona lekami. Biorę heparynę w zastrzykach, acard, encorton, duphaston i mnóstwo witamin 🤦‍♀️
Myślę że wszystko jest okej bo przyrost ponad 100% jest 😊 współczuję straty ale wierzę że za 8 miesiący będziesz tulić swojego dzidziusa
Skaczę z radości 😁 przedwczoraj beta 37 a dziś 145! Jestem przeszczęśliwa! W poniedziałek mam wizytę u ginekologa a 30.06 następną już taką konkretną. Pewnie wtedy zrobią mi USG ale może załapię się wcześniej. 🤗❤️☺️
Piekny przyrost 😊 to może rodzina się powiększy o więcej niż jedno dziecko 🤔
Mam nadzieję że u mnie nie będzie bliźniaków bo ciężko by było z 2 malestw i półtora rocznym dzieckiem 😂
Też w poniedziałek mam wizytę 😊
 
Hej, mogę dołączyć? Póki co jestem na wątku styczniowych mam, ale jest szansa że będę jednak na samym początku lutego. Jutro wizytuje. Jestem po kilku poronieniach i trochę się stresuje niestety. Mam wrażenie, że póki co lekko przechodzę tą ciąże..za wielu objawów nie mam. Jedynie kuje mnie brzuch, co prawda od 2 dnich własnie ustało...i też mnie to martwi
 
reklama
Skaczę z radości 😁 przedwczoraj beta 37 a dziś 145! Jestem przeszczęśliwa! W poniedziałek mam wizytę u ginekologa a 30.06 następną już taką konkretną. Pewnie wtedy zrobią mi USG ale może załapię się wcześniej. 🤗❤️☺️
duży przyrost, super 😊

Ja robiłam betę 2.06 wyszła 377 i powtórkę 4.06 wynik 970, myśle ze we wtorek na wizycie będzie już coś widać ☺️
 
Do góry