reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja w poronionej ciąży miałam widoczny zarodek z bijącym serduszkiem w 6+1. Ale betę miałam też dużo niższą od Twojej i już wtedy słabo przyrastała. Także na to nie ma reguły... Czasami dziewczyny czekają na ❤ nawet do 8 tygodnia ☺ kiedy lekarz kazał przyjść na kontrolę?
Za tydzień ze już powinno być serduszko tak mi powiedział 🙂
 
reklama
Kurcze, jakie Wy macie duże te przyrosty 🙈 ja się cieszyłam że miałam ponad 100% ale widzę że tutaj idziecie na rekord 😁

Też tak się stresujecie przed odczytaniem wyników? Ja powtarzałam betę wczoraj i podałam mężowi dane do logowania po wyniki bo dla mnie to jest straszny moment... Mój ginekolog na wiadomość z wczorajszym wynikiem odpisał że kontrola bety w poniedziałek 🤦‍♀️ myślałam że wyliczy mi kiedy mniej więcej wizyta a każe mi się ciągle kłuć. A ja tak naprawdę mam tylko jedną żyłę zdolną do pobrania krwi 🙈
Ten odczyt wyniku w poniedziałek to już w ogóle będzie zjazd... Znowu każe mężowi sprawdzić 🙄
To się przyzwyczaj do pobierania krwi, bo w ciąży to ciagle trzeba jakieś badania robić 🙊😅
 
Hej :) przywitam się i ja nieśmiało :) aplikacja pokazuje termin na 22luty. To moja trzecia ciąża, pierwsza poroniona, z drugiej mam prawie 11miesiecznego synka. Oby teraz było wszystko dobrze. Pozdrawiam wszystkie Mamusie
Musi byc dobrze. Mi również pokazuje na 22luty:)
Wybralam się do ginekologa bo chciałam rozpocząć monitoring cyklu. Wcześniej wg objawów miałam owu ok 16dc więc umówiłam sie na wizytę tego 12dnia żeby zobaczyć jak pęcherzyki. No i ginekolog mówi że został płyn w Zatoce i endometrium wygląda na drugą połowę, miało jakoś 8,4mm więc już raczej po owulacji. A kochaliśmy się tylko raz trzy dni przed tą wizytą 🙈 także te dwie kreski były dla mnie ogromnym zaskoczeniem
Witam nowe koleżanki. Uwielbiam zaglądać i miec co czytać 😄
Stelle bo to tak jest ze jak ma byc to będzie 😃

I podobnie u mnie gdzie przed tym cyklem rozmawialam z mezem ze ustalam sobie zabieg na lipiec bo juz nic z tego nie bedzie. Zabukowalam termin haha( wyniki badan tez mnie schładzaly) . Nawet nie staralismy sie wstrzelić. I wrocilam ostro do cwiczen.
❤️W 11dc a drugie ❤️15dc i uwazam na 99% ze owulka byla 14dc.. Jesli dzien pozniej to widoczny cien gołym okiem wyszedlby mi w 9dpo a nie 10dpo najtanszym paskowym testem o czułości 25🙈(z doświadczenia wiem ze nie kazda 10 bedzie czulsza od 25 dlatego mam swoja ulubiona firme z tanszej półki) ale i oczywiście na pamietke taki za miliony ktory uwazam najlepszy na rynku tu do wykrywania wczesnej ciazy. Tym bardziej 😍

I gratuluje laski pieknych przyrostów. Ja ciesze oko ciemniejącym testem😄
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry