reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej, ale Wy dużo piszecie ;) podczytywałam przez dzień ale brak weny na pisanie. Ja dalej nie mogę się oswoić, że w ciąży jestem 🙈
Ile macie lat? Które dziecko?
 
reklama
Hej dziewczyny potrzebuje porady:(
W zeszłym tygodniu zaczęłam krwawić trwało to 3minutki ale krew była jasno czerwona byłam u lekarza wszystko sprawdził beta wyszła ok myślał ze to jednorazowa akcja ale dziś była powtórka poszłam się załatwić podczas parcia wyleciała ze mnie krew znowu jasnoczerwona żywa…było tego max jedna wkładka…tracę wiarę :(
Macie jakieś pomysły od czego tak jest?
Tak ja tez bym tego nie bagatelizowala. Jak to mój lekarz mówi plamienie jest jeszcze na początku ciąży do przyjęcia ale żywa krew to co innego. Leć kochana i to zbadaj. Powodzenia i trzymam kciuki aby wszystko dobrze wyszło 😘
 
Jestem po wizycie, też tak mam. Identycznie. Luteine dopochwowo mi przepisała. I nospe doraznie
Mówiła z czego to może wynikać? Ja biorę duphaston rano i wieczorem po 1 tabletce. Jutro na szczęście mam wizytę to dopytam o wszystko
Hej, ale Wy dużo piszecie ;) podczytywałam przez dzień ale brak weny na pisanie. Ja dalej nie mogę się oswoić, że w ciąży jestem 🙈
Ile macie lat? Które dziecko?
Mam 27 lat, to moja druga ciąża ale nie mam jeszcze dzieci. Mam nadzieję że teraz już wszystko będzie dobrze, nie dopuszczam do siebie innej myśli 🙂
 
Serduszko nie ma nic do rzeczy oceni po rozmiarze zarodka kiedy mogło dość do zapłodnienia

O kurcze. Po tej ciąży będziesz chyba naszym trenerem grupowym żeby mieć taką figurę 😊
To mamy ten sam termin z USG😊
@Lusia04 jestem ciekawa czy w tym samym dniu urodzimy 😁😁😁
Ja wogole mam strasznie odrzucenie od mięsa. Dosłownie do mięsnego nie wejde. I czeste zawroty głowy. 2 dni temu prawie zemdlałam w aptece. Gdyby nie farmaceutka to bym poleciała na podloge :/
 
Ja dzisiaj też czuje jakieś dziwne bóle jajników... Raz jednego raz drugiego 🙄 i takie nieprzyjemne kłucie w podbrzuszu 😕 wcześniej czułam takie ćmienie jak na okres a to teraz jest bardzo niefajne uczucie. Mam nadzieję że to nic poważnego 😞
Wszystko to miewalam w kazdej z ciąż :) i w tej również. Dzis po szybkim spacerku ciągło mnie szczególnie w prawej pachwinie ale Juz znane mi jest to uczucie. Potem kuło w lewej a klucie w macicy mialam do okresu najwiecej.
Odpoczywaj kochana. Napewno bedzie wssystko dobrze. Zapewne kropek sie zadomawia:)
Hej, ale Wy dużo piszecie ;) podczytywałam przez dzień ale brak weny na pisanie. Ja dalej nie mogę się oswoić, że w ciąży jestem 🙈
Ile macie lat? Które dziecko?
Moje 4. 36lat.
 
znam to odrzucenie od mięsa, a już szczególnie odrzuca mnie wołowina... mąż właśnie sobie zrobił obiad po pracy i wietrzymy mieszkanie, bo nie daję rady z tym zapachem... a on nic nie czuje haha
@Lusia04 jestem ciekawa czy w tym samym dniu urodzimy [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja wogole mam strasznie odrzucenie od mięsa. Dosłownie do mięsnego nie wejde. I czeste zawroty głowy. 2 dni temu prawie zemdlałam w aptece. Gdyby nie farmaceutka to bym poleciała na podloge :/
 
Hej, ale Wy dużo piszecie ;) podczytywałam przez dzień ale brak weny na pisanie. Ja dalej nie mogę się oswoić, że w ciąży jestem 🙈
Ile macie lat? Które dziecko?
Uświadomiłam sobie że mam 27 lat 😂 myslalam że 28 🤦 na pokładzie mam 9 miesięczna córeczkę.
znam to odrzucenie od mięsa, a już szczególnie odrzuca mnie wołowina... mąż właśnie sobie zrobił obiad po pracy i wietrzymy mieszkanie, bo nie daję rady z tym zapachem... a on nic nie czuje haha
Ja dziś musiałam wysiąść z auta pokonał mnie zapach z klimatyzacji 😂
 
reklama
Do góry