reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hejka. Jak tam dzisiaj? Ja zrobiłam sobie wagary, zadzwoniłam rano do pracy że się źle czuje i potrzebuje urlop i teraz jeszcze w łóżeczku się wyleguje.
 
reklama
Z mężem mamy w palanch koszenie trawy ale co wyjdzie zobaczymy a tak pół dnia lenistwa będzie. Lutowa ciąża to wasza która będzie? Moja druga
 
Cześć Wam, maskara nie funkcjonuje kompletnie w tych gorączkach 🥵 wczoraj też Was czytałam, ale kompletnie nie mam weny na pisanie 😒

Napawam się ostatnimi chwilami spokoju, bo od piątku wakacje 🥴🙈 będzie szaleństwo w domu 😬

Z mężem mamy w palanch koszenie trawy ale co wyjdzie zobaczymy a tak pół dnia lenistwa będzie. Lutowa ciąża to wasza która będzie? Moja druga
moja trzecia
 
Hej. U mnie wszystko dobrze oprócz tego, że zaczęłam wymiotować i to już fajne nie jest. W pierwszej ciąży trzymało mnie do końca 7 miesiąca 😒 jestem strasznie senna. Nie mogę się dobudzić w nocy nawet na wstanie siusiu😂😂
 
Hejka. Jak tam dzisiaj? Ja zrobiłam sobie wagary, zadzwoniłam rano do pracy że się źle czuje i potrzebuje urlop i teraz jeszcze w łóżeczku się wyleguje.
Ojej, ale faktycznie tak słabo się czujesz? Biedna 😞 mnie odrobinkę dzisiaj mdlilo ale jechałam rano na badania i to raczej z głodu 🤷‍♀️
Tak, wizyta w czwartek 😊
Szczerze mówiąc, te mdłości mnie tak męczą, że bardziej niż na tą wizytę czekam na jakieś zbawienie w temacie samopoczucia🙏
A jak u was sie rozwija sytuacja?
Ciekawe czy zobaczysz już serduszko 🥰 ekscytują mnie te Wasze wizyty 😁 przykro mi że musisz się tak leczyć 😞
edit: miało być "męczyć" na końcu 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, wczoraj zrobiłam 4 testy domowe- wszystkie pozytywne, beta z krwi 7000, progesteron trochę ponad 10. Do lekarza wybieram się w środę. Bardzo się boję.
 
Hej dziewczyny, wczoraj zrobiłam 4 testy domowe- wszystkie pozytywne, beta z krwi 7000, progesteron trochę ponad 10. Do lekarza wybieram się w środę. Bardzo się boję.
Brawo gratulacje, ja zrobiłam jeden test dość wyraźna kreska więc pora umówić się do lekarza. Ostatnią miesiączkę kiedy miałaś?
 
reklama
U nas też dzisiaj burza przeszła i żar ustąpił.
Jestem maniaczką obserwowania burz. W sensie wirtualnie patrzę gdzie jaka się pojawi w Polsce 😃 dzisiaj w pracy urobilam się po pachy, ale lubię tak, bo czas wtedy tak szybko zasuwa 😃 w domu przeglądam łóżeczka, komodki przewijaki wózki. Nie mogę się powstrzymać poprostu. 😉
Mam strasznie pozytywny nastrój oby został ze mną jak najdłużej.
Krecha na kichowym teście, już identiko jak kontrolna.
Byle do poniedziałku 28.06 - moja pierwsza wizyta.
Hihihi kochana ja już chyba nawet mam wózek upatrzony 🤣🤣🤣😍
Uwielbiam oglądać maleńkie ciuszki , przytulaczki , łóżeczka - no coś pieknego ❤️
 
Do góry