reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Brawo gratulacje, ja zrobiłam jeden test dość wyraźna kreska więc pora umówić się do lekarza. Ostatnią miesiączkę kiedy miałaś?
Ostatnia miesiączka 3 maj. Zawsze miałam nieregularne cykle i dość niski progesteron (brałam duphaston). Teraz lekarz również zalecił mi wspomaganie się duphastonem. Straszna ze mnie panikara, boję się, że coś będzie nie tak. W dodatku za dwa tygodnie bronię pracę dyplomową i jakiś miesiąc temu złożyłam wypowiedzenie w pracy. Mam nadzieję, że mimo to jestem jakoś chroniona. Tak bardzo się stresuje, a wiem że to ostatnia rzecz, która jest mi teraz potrzebna. To moja pierwsza ciąża.

Gratuluję Tobie 2 kresek mam nadzieję, że czujesz się o wiele spokojniej niż ja.
 
reklama
Wstyd się przyznać ale dziś obudziłam się o 9:35 🤣. Położyłam się o 22 ale jeszcze film oglądałam i mnie ścięło 🤣. Wstałam tylko na siku gdzieś ok 4 w nocy 🤭.

u nas upały dalej straszne .
W domu pokazuje mi 26 stopni 🙈a na zewnątrz 30 . Ponoć ma popołudniu trochę popadać - oby bo się żyć tak nie da 😂.

za wszystkie wizytujące mocne kciuki ✊🏻
Miłego dnia ❤️
 
A ja mam dużo po dzieciakach wiec obejdzie się bez większych zakupów 😅 jedyne co to ubranek nie mam wcale 🙈 zdążyłam wszystko posprzedawać i powydawać 😬
 
Moja również pierwsza ciąża.
Hej dziewczyny, wczoraj zrobiłam 4 testy domowe- wszystkie pozytywne, beta z krwi 7000, progesteron trochę ponad 10. Do lekarza wybieram się w środę. Bardzo się boję.
Hej. Jak badałam progesteron tydzien temu to miałam wynik 30. Wydaje mi się że Twój jest trochę niski, także dobrze że masz jutro wizytę.
Ja dziś byłam na badaniu poziomu witaminy D3, wg zaleceń lekarza.
Ja poza bolącymi piersiami i sennością w sumie czuje się ok. Czasami złapie mnie na kilka sekund ból w podbrzuszu ale lekarz mówił że jest wszystko ok. Zero mdłości i wymiotów.
 
reklama
Moja również pierwsza ciąża.

Hej. Jak badałam progesteron tydzien temu to miałam wynik 30. Wydaje mi się że Twój jest trochę niski, także dobrze że masz jutro wizytę.
Ja dziś byłam na badaniu poziomu witaminy D3, wg zaleceń lekarza.
Ja poza bolącymi piersiami i sennością w sumie czuje się ok. Czasami złapie mnie na kilka sekund ból w podbrzuszu ale lekarz mówił że jest wszystko ok. Zero mdłości i wymiotów.
A jak wyglądała Twoja pierwsza wizyta u ginekologa, gdy potwierdzał ciążę? W którym jesteś tygodniu ciąży? Biorę luteinę, bo rzeczywiście progesteron mógłby być wyższy.
 
Do góry