reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

oo to jest nas jak na razie trzy na jutro na wizytę, ja , cappucinko i Ty. Ja mam na 10 rano, nawet sobie urlopik wzięłam, bo nie ogarnęłabym lekarza i jeszcze zakończenie roku u córki z przedszkolu.
Też najprawdopodobniej idę jutro, tylko jeszcze nie mam ustalonej godziny. Stres jest już dzisiaj, szczególnie, że ostatnio był sam pęcherzyk
 
reklama
Justyna lat prawie 26 [emoji16] jestem ponad rok po poronieniu 7/8 tydz ciazy [emoji22] Ale udało się [emoji7] wizytę mam w czwartek, 2 testy robiłam 18.06 i jeden dla pewności 24.06 i wszystkie pozytywne grube kreski [emoji4] według flo wychodzi mi termin na koniec lutego ale jeszcze lekarz potwierdzi w czwartek [emoji4] wczoraj robiłam bete wyszła 21154 czyli gdzieś 6 tydzień [emoji173] powinno już coś być widać na USG nie mogę się doczekać, a samopoczucie to rano jestem przyjaciółką z kibelkiem wymioty poranne i mdłości do południa później mi trochę odpuszcza i senność, zmęczenie,częste chodzenie siku ból i nabrzmiałe piersi, węch mocniejszy zgaga co któryś dzień zależy co zjem [emoji4]
Też mam termin na koniec lutego, ale zobaczymy co lekarz za 2 tyg powie.
Ja mam wizytę teraz 14 lipca, będzie to 9tc. A później wizyty co 4 tyg, coś czuję, że będę żyła od wizyty do wizyty [emoji23]
Muszę powtórzyć badania moczu bo wyszło za dużo tych erytrocytów i martwi mnie to.
To ja mam wizytę dzień po Tobie [emoji846]
 
Witam z rańca.
To jutro fala wizyt:)
Trzymam kciuki za same dobre wieści 😍

Ja wczoraj w pracy miałam odruchy wymiotne 🤯 ciezko mi na żołądku czasem tak bardzo że czuje jakby się już zaczynało 😵

Jezu to zmeczenie odbiera mi radość życia 🤣

Witam nowe kolezanki:)
 
Cześć,
chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że zostanę.
Wg aplikacji termin na 17.02

Wczoraj miałam wizytę, wg OM 6+4, z usg 6+1 tyle, że lekarz mnie nie nastawił optymistycznie bo mimo, że jest zarodek z bijącym serduszkiem to powiedział, że nie może znaleźć ciałka żółtego, że zobaczymy na kolejnej wizycie ale ciąża może się zatrzymać - nigdzie w internecie nie znalazłam podobnego problemu, któraś z Was się z tym spotkała i było wszystko dobrze? :( Dodam, że od dwóch tygodni biorę luteinę ze względu na niski progesteron w 4 tyg - 7,8 ng/ml
 
reklama
Do góry