reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Kurde, dziewczyny, współczuje Wam serio z tymi mdłościami i wymiotami :( mnie tylko mdli na pusty żołądek, ale tak to jest ok. Ssie mnie tylko często i muszę coś skubać co chwilę. A poza tym to sił mi brak, ah brak... 😭

U mnie dziś 9+5
We wtorek byłam na USG i już maleństwo więcej widać 😁
 

Załączniki

  • IMG_20210715_141113.jpg
    IMG_20210715_141113.jpg
    125,8 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Dziewczyny mam dylemat. Lekarka przepisała mi czopki, a na ulotce pisze ze w ciąży nie brać w aptece jak się pytały do kogo to mówię że do mnie bo z rana to jestem nieżywa bo wymioty i mdłości męczą. No i teraz nie wiem co robić. Brać te czopki czy sobie odpuścić [emoji848]
 
Kurde, dziewczyny, współczuje Wam serio z tymi mdłościami i wymiotami :( mnie tylko mdli na pusty żołądek, ale tak to jest ok. Ssie mnie tylko często i muszę coś skubać co chwilę. A poza tym to sił mi brak, ah brak... 😭

U mnie dziś 9+5
We wtorek byłam na USG i już maleństwo więcej widać 😁
O jaaa ale super zdjęcie! Te rączki malutkie ❤️
 
Dziewczyny mam dylemat. Lekarka przepisała mi czopki, a na ulotce pisze ze w ciąży nie brać w aptece jak się pytały do kogo to mówię że do mnie bo z rana to jestem nieżywa bo wymioty i mdłości męczą. No i teraz nie wiem co robić. Brać te czopki czy sobie odpuścić [emoji848]
Lekarka z pewnością wiedziała o ciazy prawda? Ulotki sa pisane bardzo zachowawczo. Myślę ze warto sobie pomoc
 
ja znowu zamilkłam, a wy tyle piszecie [emoji85]

po pierwsze bardzo mi przykro z powodu złych wieści :( przytulam

po drugie suepr widzieć te dobre [emoji847]

mnie znowu zaczął czasem pobolewać brzuch zwłaszcza po jakimś wysiłku (dzis dokładnie 11+0 z usg)
oprócz tego dużo śpię, jem i odpoczywam [emoji38]
współczuję nudności i wymiotów, dacie radę [emoji110]

nie mogę doczekać się kolejnej wizyty, będę się dopiero umawiać na 26/7 [emoji2] trochę brakuje mi energii, mam nadzieję że wróci w drugim trymestrze

M
 
Hej czytam Was regularnie ale czasami sil brak na pisanie.
W weekend byly urodziny synka 4, wszystko kupiłam, zrobilam lasagne i salatke. Bylo calkiem ok 🙂
Jutro mam prenatalne i jestem cala spieta, moje napiecie kumuluje sie w klatce piersiowej, boje sie ze cos mi jest, nie wiem czy dzidzi rosnie, ehh byle do jutra 😬
 
Dziewczyny mam dylemat. Lekarka przepisała mi czopki, a na ulotce pisze ze w ciąży nie brać w aptece jak się pytały do kogo to mówię że do mnie bo z rana to jestem nieżywa bo wymioty i mdłości męczą. No i teraz nie wiem co robić. Brać te czopki czy sobie odpuścić [emoji848]
Może zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj czy na pewno masz to brać?
 
Kurde, dziewczyny, współczuje Wam serio z tymi mdłościami i wymiotami :( mnie tylko mdli na pusty żołądek, ale tak to jest ok. Ssie mnie tylko często i muszę coś skubać co chwilę. A poza tym to sił mi brak, ah brak... 😭

U mnie dziś 9+5
We wtorek byłam na USG i już maleństwo więcej widać 😁
ale piękny selfiaczek 💓
 
reklama
Hej czytam Was regularnie ale czasami sil brak na pisanie.
W weekend byly urodziny synka 4, wszystko kupiłam, zrobilam lasagne i salatke. Bylo calkiem ok 🙂
Jutro mam prenatalne i jestem cala spieta, moje napiecie kumuluje sie w klatce piersiowej, boje sie ze cos mi jest, nie wiem czy dzidzi rosnie, ehh byle do jutra 😬
trzymam kciuki, trzeba być dobrej myśli, daj koniecznie znać
 
Do góry