reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hmm ból po cesarce wydaje mi większy niż przy naturalnym bo jakby nie było masz cały brzuch przecięty a przy naturalnym najwyżej nacinają. Chce napewno uniknąć straszenia mnie że jak nie będę współpracować to mi dziecko umrze i że zostało mi pół godziny bo jak nie urodzę to beda zakładać prozniociag. Rzucania mi się na brzuch przez lekarza. Ból przy porodzie naprawdę nie jest najgorszy bardziej strach o dziecko. Może trafiłam na złe położne i dlatego nie chce już naturalnie rodzić 😊 jeszcze jest prywatny szpital gdzie zapłacę i zrobią CC ale tam nie chce że względu że jakby coś było nie tak z dzieckiem to go i tak wezmą do szpitala państwowego a w tych czasach mogę nie mieć możliwości nawet do niego iść.
Matko, kochana, Ty rodziłaś z takimi położnymi???? Masakra... Brak mi słów. Ja mam piękne wspomnienia bo mi non stop Mówiły Wiola, świetnie sobie radzisz, chwaliły... Nacisnęły na brzuch gdy rodziłam łożysko. Nie chciało się odkleić i wyjaśniły mi, że to szansa na uniknięcie łyżeczkowania, ale zapytały o zgodę.. Miałam znieczulenie, więc i tak nic nie czułam. Ja nie mogę zrozumieć jak bardzo nasza Polska jest zacofana... Mamy tak zaawansowana medycynę a kobiety wciąż nie mają nzieczulenia przy porodzie, sytuację jak Twoja, gdy personel, który jest tam by pomagac, y tłumaczyć i wspierać, straszy i szczuje. Straszne...
 
reklama
Dobry wieczór Mamuski :)
Ja odliczam dni do piątkowej wizyty a wieczorem startujemy na wakacje :)

Ja miałam 2 razy cc i teraz tez będę mieć.

Coś za mną chodzi dobrego ale sama nie wiem co 🙈 zjadłam już naleśniki z dżemem i bitą śmietaną ale dalej mam smaki 😅 może jajka w majonezie 🤔🤔
Ale koniecznie z kieleckim 🤣🤣🙈🙈
 
Oj ja Cię zdecydowanie pobije bo ja kochana mam brzuch pociazowy i z ciąży spożywczej 🤣🤣🤣
Inffinito to aktualny brzusio? 😯 Jaaaaaki cudowny brzuszeczek! 😍 Rzeczywiście już się nie da ukryć 😍💖 Ale chyba słodko głaskać taki prawdziwy ciążowy brzusio 💚💚💚💚💚💚
Tak, zdjęcie robione kilka dni temu ☺️
dziękuję! ❤️
słodko to prawda, ale przestane schizować dopiero po prenatalnych, a najlepiej to jak bedzie czuć kopniaki 🙈
 
Hej, hej. 🙂 Dziewczyny, a jak to jest z tym cc? Jeśli przy pierwszym porodzie miałam, to przy drugim już też z automatu?
 
Hej, hej. 🙂 Dziewczyny, a jak to jest z tym cc? Jeśli przy pierwszym porodzie miałam, to przy drugim już też z automatu?
Niekoniecznie, wtedy masz wskazanie stan po cc, ale jak jest większy odstęp to wiem, że niektóre szpitale nie traktują tego jako wskazania, ale jak nie ma przeciwskazań to można próbować SN. Zależy co byś wolała. Ja już pytałam mojego gin czy mi osobiście zrobi cc🙈😁
 
reklama
Do góry