reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

O nie nie ja tam już nie jadę, ciągle wysyłają na IP młodych niedoświadczonych lekarzy. Raz wymyśliła mi odklejający się trofoblast a za drugim razem ze z szyjki i w ogóle źle zmierzyła dzidzie że ma 5 cm a dwa dni po miała na prenatalnych 6,5 także no nie chce tam jechać bo i tak mi nic nie pomogą... No i ona się mnie pyta ile razy zmieniłam wkładkę a ja ten śluz z krwią to przy sikaniu na papierze wtedy i dziś bo nie leci ciurkiem więc dla nich to normalne
A nie ma jakiegoś szpitala innego w pobliżu?
 
reklama
Dokładnie, ja pracuję w środowisku medycznym i nie znam ani 1 lekarza i ani 1 pielęgniarki którzy się nie zaszczepili.
Moja ciotka pielęgniarka, rok temu w lipcu jak jeszcze szczepionki nie było zarzekała się, że absolutnie nie da się zaszczepić. W listopadzie wujek leżał w ciężkim stanie na Covid w szpitalu, więc jak przyszła jej kolej szczepienia zimą, szybciutko zmieniła zdanie.
 
Odnośnie szczepień ja mam obawy taki przykład, dziś kuzynka była na szczepieniu z dzieckiem i przy okazji lekarz ja zapytal czy się szczepila a Ona że jeszcze nie a On bardzo zachęcał żeby jak najszybciej najlepiej teraz przed 4 fala. Jest w ciąży w 4 miesiącu po wyjściu zapytała pielęgniarki która szczepi od 20 lat co uważa a Ona że absolutnie by się nie szczepila... I to jest zastanawiające że nawet środowisko medyczne jest podzielone
Bo tak naprawdę nikt nie wie nic na 100% najpierw było że szczepionka chroni do roku teraz już jest że pol roku.
Ja znam kilku lekarzy co się nie szczepili, a dla mnie już podejrzane jest to że to rząd tak strasznie naciska, wręcz na siłę nam wpycha te szczepionki.
Ja jeszcze nie wiem czy się wogole będę szczepić ale dopiero po ciąży, za duzo niewiadomych bym się tego podjęła w ciąży.
 
Mam pytanie do dziewczyn które chodzą prywatnie do lekarza czy te które miały prenatalne placilyscie za nie dodatkowo czy to jest w cenie wizyty? Ja płacę 200 zł i jak jeszcze mi dojdzie za prenatalne to chyba się za glowe złapie🥴🙄
 
Bo tak naprawdę nikt nie wie nic na 100% najpierw było że szczepionka chroni do roku teraz już jest że pol roku.
Ja znam kilku lekarzy co się nie szczepili, a dla mnie już podejrzane jest to że to rząd tak strasznie naciska, wręcz na siłę nam wpycha te szczepionki.
Ja jeszcze nie wiem czy się wogole będę szczepić ale dopiero po ciąży, za duzo niewiadomych bym się tego podjęła w ciąży.
Ja w ciąży napewno się nie zaszczepię i zanim zaszłam byłam anty nie wiem jak to dalej będzie co nasz rząd wymyśli ale boję się o dziecko jest tyle opinii że już w głowie się przewraca wolę nie ryzykować 😉
 
Bo tak naprawdę nikt nie wie nic na 100% najpierw było że szczepionka chroni do roku teraz już jest że pol roku.
Ja znam kilku lekarzy co się nie szczepili, a dla mnie już podejrzane jest to że to rząd tak strasznie naciska, wręcz na siłę nam wpycha te szczepionki.
Ja jeszcze nie wiem czy się wogole będę szczepić ale dopiero po ciąży, za duzo niewiadomych bym się tego podjęła w ciąży.
Każdy rząd naciska bo nikogo nie stać na kolejne locdowny i przeciążenia służby zdrowia. Ale oczywiście każdy sam decyduje.
 
Mam pytanie do dziewczyn które chodzą prywatnie do lekarza czy te które miały prenatalne placilyscie za nie dodatkowo czy to jest w cenie wizyty? Ja płacę 200 zł i jak jeszcze mi dojdzie za prenatalne to chyba się za glowe złapie🥴🙄
Prenatalne jak nie masz skierowania to myślę że będziesz musiała zapłacić osobno niestety 🙄 musisz się dowiedzieć czy twój lekarz w ogóle prenatalne wykonuje bo to nie każdy lekarz robi. Może podpytaj swojego lekarza czy nie da Ci skierowania lub poszukaj czasami są bezpłatne prenatalne sponsorowane z środków unijnych 🙂
 
reklama
Prenatalne jak nie masz skierowania to myślę że będziesz musiała zapłacić osobno niestety 🙄 musisz się dowiedzieć czy twój lekarz w ogóle prenatalne wykonuje bo to nie każdy lekarz robi. Może podpytaj swojego lekarza czy nie da Ci skierowania lub poszukaj czasami są bezpłatne prenatalne sponsorowane z środków unijnych

Prenatalne jak nie masz skierowania to myślę że będziesz musiała zapłacić osobno niestety 🙄 musisz się dowiedzieć czy twój lekarz w ogóle prenatalne wykonuje bo to nie każdy lekarz robi. Może podpytaj swojego lekarza czy nie da Ci skierowania lub poszukaj czasami są bezpłatne prenatalne sponsorowane z środków unijnych 🙂
No właśnie mi powiedział że przy kolejnej wizycie zrobimy prenatalne ale nic nie mówił o kosztach więc wątpię że dałby mi skierowanie. Trudno mam nadzieję że nie wyskoczy z kosmiczna cena 😄
 
Do góry