reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dla mnie traumatyczne było pierwsze 3-4 h po tym jak się obudziłam ( miałam CC w znieczuleniu ogólnym) potem wiadomo że boli ale nie było tragedii 🙂 teraz się tylko boje bo opieka nad niemowlakiem nie była taką straszną ale gorzej będzie mi się zająć starszakiem bo do niego bardziej trzeba się schylać i biegać a tego sobie przez pierwsze kilka dni nie wyobrażam😱
Dlatego wlansie każda z nas ma inne odczucia. Ja rodziłam SN i mój poród był wręcz cudowny. 20:40 idę na porodówkę, 21:05 trzymam synka w ramionach. Nie nacinana, nie popękana. Sama zeskoczyłam z fotela. 2 godizny z mężem i synkiem po porodzie byliśmy razem w pokoju a potem mąż pojechał a ja poszłam wziąć prysznic. Na sali pomagałam dziewczynie po CC, podawałam jej synka i przewijałam. Nie bałam się porodu a teraz już obsrywam sobie gacie od myślenia o tym, że może być zupełnie inaczej niż za peirwzyzm razem... Znacznie girzej
 
reklama
Dlatego wlansie każda z nas ma inne odczucia. Ja rodziłam SN i mój poród był wręcz cudowny. 20:40 idę na porodówkę, 21:05 trzymam synka w ramionach. Nie nacinana, nie popękana. Sama zeskoczyłam z fotela. 2 godizny z mężem i synkiem po porodzie byliśmy razem w pokoju a potem mąż pojechał a ja poszłam wziąć prysznic. Na sali pomagałam dziewczynie po CC, podawałam jej synka i przewijałam. Nie bałam się porodu a teraz już obsrywam sobie gacie od myślenia o tym, że może być zupełnie inaczej niż za peirwzyzm razem... Znacznie girzej
Zycze Ci takiego samego dobrego porodu. A ile ważył syn?
 
Nieźle,ja to po znieczuleniu ogólnym jak się budzilam to się zastanawialam czemu tak szybko 😁,ja miałam naturalny poród ale teraz lrawdopodobie czeka mnie CC i tak się zastanawiam jak to wygląda
Bo dziecko nie miało tętna więc nie mieli czasu na inne znieczulenie. Nawet nie wiedziałam że mnie usypiają🤣 zorientowałam się jak się obudziłam 🤣
 
Dlatego wlansie każda z nas ma inne odczucia. Ja rodziłam SN i mój poród był wręcz cudowny. 20:40 idę na porodówkę, 21:05 trzymam synka w ramionach. Nie nacinana, nie popękana. Sama zeskoczyłam z fotela. 2 godizny z mężem i synkiem po porodzie byliśmy razem w pokoju a potem mąż pojechał a ja poszłam wziąć prysznic. Na sali pomagałam dziewczynie po CC, podawałam jej synka i przewijałam. Nie bałam się porodu a teraz już obsrywam sobie gacie od myślenia o tym, że może być zupełnie inaczej niż za peirwzyzm razem... Znacznie girzej

O to szybki prod ,trzeba być dobrej myśli że i tym razem bd szybko i Dobrze 🙂
 
Kochana jeśli mogę doradzić, to najlepiej męża zabrać na usg 3 trymestru, ewentualnie pójść na takie dodatkowe, 4d. Będzie widać buźke, jeśli się uda to zobaczy dzidzie w pełnej okazałości. Mój był pierwszy raz w 14tc że mną, podobało mu się oczywiście, ale takie emocje jakie wzbudziła w nim wizyta w 31tc to nawet si enie spodziewałam
No ja właśnie jestem w 13 tygodniu też o tym myślalam żeby trochę później jak będzie więcej widać ale zapytałam się go wcześniej żeby się upewnić jak to wygląda z wizytami 😉
 
reklama
Hej dziewczyny. Przyszłam tu do Was z marcowych mam i mam do Was pytanie. Możliwe że już był poruszany tu ten temat ale jest tyle stron watku że ciężko znaleźć :) czy badanie prenatalne to pierwsze w 11-14 tygodniu ciąży mialyscie robione przez brzuch? Czy usg dopochwowo?
 
Do góry