reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny. Przyszłam tu do Was z marcowych mam i mam do Was pytanie. Możliwe że już był poruszany tu ten temat ale jest tyle stron watku że ciężko znaleźć :) czy badanie prenatalne to pierwsze w 11-14 tygodniu ciąży mialyscie robione przez brzuch? Czy usg dopochwowo?
Hej ja miałam i dopochwowo i przez brzuch ale przez brzuch to tylko chwilę coś sprawdzał 😉
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie leczyłyście może zęby w ciąży ?? albo miałyście taka podobna sytuacje jak ja …
Od paru tygodni mam taka gule na dziaśle raz zanika raz rośnie nic nie boli podejrzewam ze to chyba ropa …
A jestem w 15 tygodniu ciąży jestem właśnie umówiona do dentysty trochę się martwię co to będzie i czy nie późno sie za to wzięłam 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje ze nic się nie stanie dzidzi
Ja byłam w 11 tygodniu ciąży i ze znieczuleniem mi robiła. Wszystko jest u mnie ok z ciąża także nic nie zaszkodzilo. Nawet jest zalecane leczenie zębów w ciąży bo zaniedbane i psujące się mogę bardzo szkodzić na płód także lepiej się pilnować ja mam już z głowy na szczęście 😄
 
j dziewczyny mam pytanie leczyłyście może zęby w ciąży ?? albo miałyście taka podobna sytuacje jak ja …
Od paru tygodni mam taka gule na dziaśle raz zanika raz rośnie nic nie boli podejrzewam ze to chyba ropa …
A jestem w 15 tygodniu ciąży jestem właśnie umówiona do dentysty trochę się martwię co to będzie i czy nie późno sie za to wzięłam 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje ze nic się nie stanie dzidzi
Ja miałam nawet kanałowe robiona w pierwszej ciazy. Kiedyś kanałowe w ciąży było refundowane przez NFZ. . A na rope polecam dentosept ziolowy, płukać usta kilka razy dziennie.
 
Hejka co tu taka cisza 🤔🤔 ja się urlopuje i czekam na wynik Nifty , najpóźniej ma być w wtorek, więc trochę czekania przed mną 🙄🙄
 
reklama
Do góry