reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Kochana, dziękuje za nominacje, ale ja poki co zamierzam pracowac do grudnia, z lekkimi przerwami i czasem na tygodniu po prostu nie mam czasu zeby nawet coś więcej skrobnąć do Was. [emoji846]

A ja skoro możesz się zgodzić tobswoj głos oddaje na Ciebie [emoji846]
i Karolinę, czyli
@Darsi
@karolina921
Faktycznie, widziałam co pisała Caitlyn.
Zatem jestem za @Darsi i @karolina921 i jak dziewczyny się zgodzą,to chyba nie ma co dalej szukać. No chyba,że jest inna,bardzo chetna? :)
 
reklama
Faktycznie, widziałam co pisała Caitlyn.
Zatem jestem za @Darsi i @karolina921 i jak dziewczyny się zgodzą,to chyba nie ma co dalej szukać. No chyba,że jest inna,bardzo chetna? :)
Ja też myślę że to będzie dobry wybór.

Przez te upały to dzisiaj umieram, jeszcze tak słabo się nie czułam. A popołudniu czeka mnie wizyta urodzinowa u teściów
 
U mnie libido zawsze bylo mega wysokie, najchetniej to minimum raz dziennie, ale moj maz starszy o 9 lat i sie smieje, ze nie ma sily heh. Troche przemeczeni gonitwa i obowiazkami jestesmy. W ciazy to chyba ochote mam jeszcze wieksza, bo z jakiegos powodu jest mi jeszcze bardziej "przyjemnie" :-) nigdy sobie nie odmawialismy, a lubimy naprawde na "ostro" z roznymi zabawami. Nigdy nic sie nie dzialo :-)
Zazdroszczę! Ja w ciąży teraz zupełnie nie mam ochoty. Może to też wina tego że mam wymagającego 9 miesięczniaka w domu. :D
 
Ehh ja to mam pecha [emoji20]
Caly tydzien upaly, slonce, zero kropli deszczu, i siedzialam w domu.. Dzis wyszlam na basen i nagle mega burza, pioruny, ulewa taka ze w minute nas przemoczylo.. [emoji20]
 
reklama
Do góry