reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??

• Wszystkich głosujących
    91
reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Od
16 Listopad 2016
Odpowiedzi
5
Spokojnej i nudnej ciazy Wam zyczy mama marcowa 2017 i z nadzieją na marzec max kwiecień 2019 ;-)

Od
31 Marzec 2018
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
0
Dziękujemy ja również życzę spokojnej dalszej ciąży i krótkiego czasu oczekiwania na II kreseczki , a poki co to oswajam sie z myślą, ze chyba jednak naprawdę ciąża. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć

Baffi26

Fanka BB :)
Od
13 Październik 2017
Odpowiedzi
0
I zaczyna nas przybywac wszystkim oczywiscie gratuluje i zycze nudnej ciazy:) a pochwalcie sie czy juz widzialyscie swoje fasolki na usg

Od
31 Marzec 2018
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
0
I zaczyna nas przybywac wszystkim oczywiscie gratuluje i zycze nudnej ciazy:) a pochwalcie sie czy juz widzialyscie swoje fasolki na usg
Ja idę do gina 12.06 o to będzie dokładnie pierwszy dzień 6 tygodnia wiec pewnie nic nie usłyszę jeśli chodzi o serduszko... ale chce iść zeby zobaczyć czy wszytsko jest ok i we właściwym miejscu a Ty?

reklama

dombro26

Zaciekawiona BB
Od
18 Marzec 2018
Odpowiedzi
0
Ja mam gina na 07.06 i dokładnie jak u koleżanki będzie to 6t1d. Dzisiaj zrobiłm drugą betę, bo znalazłam otwarte laboratorium i cierpliwie czekam na prawidłowy przyrost. Mam straszne myśli w głowie, że coś jest nie tak, mimo, że czuję się świetnie. Chyba umrę z nerwów do czwartku.
Zapisałam sie do gina na NFZ i obawiam się, że nie będzie mi chciał zrobić usg tak wcześnie.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test