reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Smerfetka.95

Zaciekawiona BB
Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
Hej, hej kobitki :) Co tam u Was słychać? Co u Waszych Maleństw? Moja Milenka w czwartek kończy 7 miesięcy i ma juz dwa ząbki :)
Jeszcze nie umie siadać ani nie raczkuje, ale za to bardzo ładnie je, dużo się śmieje i gada i jest coraz to silniejsza i mądrzejsza :)
Ogólnie jest bardzo pogodnym dzieckiem.
Hejo :D
Mój Oskar już skończył 6 miesiecy.
Nie siedzi, nie raczkuje.
Krzyczy ile wlezie, słychać go w każdym zakamarku domu xD hehe.

reklama

ania120592

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej, hej kobitki :) Co tam u Was słychać? Co u Waszych Maleństw? Moja Milenka w czwartek kończy 7 miesięcy i ma juz dwa ząbki :)
Jeszcze nie umie siadać ani nie raczkuje, ale za to bardzo ładnie je, dużo się śmieje, mówi "baba" i "mama" i jest coraz to silniejsza i mądrzejsza :)
Ogólnie jest bardzo pogodnym dzieckiem.
Moja Liwka dopiero 25ego skończy 7miesięcy :) sama nie siada, ale na chwilę posadzona ładnie siedzi i się trzyma, nie raczkuje ale widzę, że coś próbuje, jednak tylko udaje się przesunąć w tył i jest w tym mistrzem bo z maty na podłogę przemieszcza się w pół minuty 😅 mamy 4 ząbki - górne jedynki właśnie dzisiaj się przebiły, więc na święta będzie mały zajączek. Apetyt dopisuje i co najważniejsze humor! Śmieje się z wszystkiego do wszystkich, bardzo otwarta i towarzyska ale tylko jeśli w pobliżu jest mamusia ;) jak znikam jest krzyk :(

Carinea

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mam ostatnio gorszy okres ... dziś mi córka spadła z kanapy oczywiście panikuje cały dzień nie mogę sobie darować.
Przez obecną sytuacje siedzę w domu w zasadzie cały dzień sama co źle na mnie wpływa.
Dziewczyny jak sytuacja w waszych miastach ? Ja już oszalałam nie mam pojęcia co o tym wirusie myśleć.

ania120592

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja mam ostatnio gorszy okres ... dziś mi córka spadła z kanapy oczywiście panikuje cały dzień nie mogę sobie darować.
Przez obecną sytuacje siedzę w domu w zasadzie cały dzień sama co źle na mnie wpływa.
Dziewczyny jak sytuacja w waszych miastach ? Ja już oszalałam nie mam pojęcia co o tym wirusie myśleć.
I jak tam dzisiaj samopoczucie? I jak córeczka, wszystko ok? To się zdarza.. nieraz sobie jeszcze nabiją (większego) guza ;)
Ja już przestałam notorycznie śledzić sytuacje z koronawirusem i jestem znacznie spokojniejsza..w moim województwie codziennie są jakieś przypadki ale Poznań w miarę spokojnie :)
My czasami wyjdziemy na działkę na krótki spacer, a tak też siedzimy w domu..i szukam dodatkowych zajęć ;) teraz sobie wymyśliłam, że przejrzę zdjęcia córeczki, zamówię przez internet odbitki i w koncu uzupełnie jej album ;)

Rozwiązania
0
I jak tam dzisiaj samopoczucie? I jak córeczka, wszystko ok? To się zdarza.. nieraz sobie jeszcze nabiją (większego) guza ;)
Ja już przestałam notorycznie śledzić sytuacje z koronawirusem i jestem znacznie spokojniejsza..w moim województwie codziennie są jakieś przypadki ale Poznań w miarę spokojnie :)
My czasami wyjdziemy na działkę na krótki spacer, a tak też siedzimy w domu..i szukam dodatkowych zajęć ;) teraz sobie wymyśliłam, że przejrzę zdjęcia córeczki, zamówię przez internet odbitki i w koncu uzupełnie jej album ;)
Ja też ślęczę wieczorami nad zdjęciami, ale nie mogę się zdecydować jakie pójdą do druku, bo wszystkie są takie fajne 🥰 przeglądam je i przeglądam i tak dopóki mi oczy już nie zaczynają się kleić 🤭

Do góry