reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, pytanie z innej beczki! Czy któras z was dostała macierzyński za luty/marzec? Zamierzam w poniedziałek dzwonić do zusu bo zalegają mi od początku lutego z L4 i z macierzyńskim. 🤔
 
reklama

Załączniki

  • 20210410_153259.jpg
    20210410_153259.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 40
Dziewczyny, pytanie z innej beczki! Czy któras z was dostała macierzyński za luty/marzec? Zamierzam w poniedziałek dzwonić do zusu bo zalegają mi od początku lutego z L4 i z macierzyńskim. 🤔
Ja za to ostatnie L4 dostałam już dawno (nawet za ten tydzień co się pokrył z urlopem macierzyńskim, więc nie wiem jak to potem rozliczą), a z macierzyńskim nie wiem co 🤷 z firmy dokumenty do ZUSu poszły już miesiąc temu, a ZUS ostatnio przysłał mi list adresowany do mojej firmy (!), że USTALANIE prawa do zasiłku zostaje wstrzymanie dopóki oni nie podadzą jakichś tam danych. Napisałam do ZUSu o co chodzi i kiedy w końcu łaskawie ustalą to prawo do zasiłku (nie mówiąc o pierwszej wypłacie) i póki co czekam na odpowiedź. Patrząc po terminie, w którym wypłacili mi kasę za pierwsze L4, to jeszcze z miesiąc sobie poczekam. Dobre jedynie to, że podobno jak już ustalą to prawo do zasiłku, to będą płacić regularnie (przynjamniej tak twierdzą w ZUSie).
 
Dziewczyny, pytanie z innej beczki! Czy któras z was dostała macierzyński za luty/marzec? Zamierzam w poniedziałek dzwonić do zusu bo zalegają mi od początku lutego z L4 i z macierzyńskim. 🤔
Ja za L4 za luty dostałam kasę 1 kwietnia, za macierzyński za marzec mam zleconą wypłatę na 12 kwietnia ;). Sprawdź na pue czy pojawiła się data wypłaty .
 
Ja za L4 za luty dostałam kasę 1 kwietnia, za macierzyński za marzec mam zleconą wypłatę na 12 kwietnia ;). Sprawdź na pue czy pojawiła się data wypłaty .
U mnie to nawet nie ma jeszcze zasiłku przyznanego, a gdzie tu data wypłaty 😂 19 marca dostałam za ostatnie 2 tygodnie L4 (lekarka wystawiała mi zwolnienia z wizyty na wizytę, a nie na cały miesiąc stąd zawsze była wielka niewiadoma, kiedy pieniądze dotrą), z czego 1 tydzień to i tak był już macierzyński 🤷
 
reklama
Do góry