reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczęta - drugi dzien na karmi i jeszcze popijam ********** teraz (moja gin dala mi cala siate tego 😁😁😁) i po karmieniu malej odciagnelam teraz 70ml w 15min. A czuje ze moglabym wiecej 😁 do tej pory bylo z 20ml.

my jestesmy ciagle w kontakcie z doradca laktacyjnym. U nas chyba problem w zlym dostawianiu corki do piersi. Ponoc to jest oczywiste ale mi np. nikt nie pokazal jak dostawic dziecko do piersi prawidlowo (ze nie piers do dzieck, ale dziecko do piersi).

tak wiec moja wojna trwa !!! 😬😬😬💪💪💪
U mnie to samo, nawet ta głupia doradczyni mi tego nie powiedziała... I w sumie nadal przystawiam pierś do dziecka, bo tak mi wygodniej 🤦‍♂️😁 ale za to potem zdarza się ból 🙁 inna sprawa to niedobór mleka, więc wolę odciągnąć, bo wtedy wiem ile mały zje, a tak to czasem wisi na piersi godzinę, przyśnie, a za pół godziny znowu głodny, znowu przystawiam i znów to samo, w efekcie czego jedno karmienie rozciąga mi się na kilka godzin, nie wiem czy mały w końcu się najadł i ile zjadł i nic poza tym nie jestem w stanie zrobić, dlatego w końcu daję butelkę (też nie wiem, ile wtedy dawać) i koło się zamyka, bo więcej mleka wtedy u mnie nie będzie 😔
 
Hojna pani doktor, bo to dość drogi drink 😂
Polecam też MOM SOS. Ja sobie dla urozmaicenia popijam Femal.tiker o różnych smakach i właśnie MOM SOS

Ja czasami piję Lecha Free. Karmi, ze względu na śladową ilości alkoholu, przez usta by mi nie przeszło.

Tak do 40-45 stopni mniej więcej. Wcześniej to mierzyłam termometrem i dawałam w temperaturze 37, teraz daję ciut cieplejsze i sprawdzane bardziej na oko (a w zasadzie zgięcie łokcia)
Mi ten femal*timer nic nie daje 🤷 nie dość, że ledwo przez gardło mi przechodzi to efektu brak 🙁 Lech free też nic nie dał, a karmi nie przełknę 🤮 i tak pewnie by nie pomogło, skoro femal*timer nie działa... Wydaje mi się, że jedyne co na mnie może trochę działa to herbatka bocianek 😯
 
Wiesz ja wypijam karmi wieczorem po karmieniu, i nastepne karmienie mam tak za 5h 😁takze moglabym nawet zwykle wypic i wyparowaloby z krwi
Ale mleko wytwarza się chyba ciągle, a nie tylko w momencie karmienia, to i tak jeśli miałoby coś przejść do krwi, to przejdzie 😁 chociaż ja jak pierwszy piłam Lecha free, w którym nie ma ani grama alkoholu, to i tak piłam zaraz po karmieniu, żeby wyparowało 😂 potem piłam już nawet podczas karmienia 😁
 
Ale mleko wytwarza się chyba ciągle, a nie tylko w momencie karmienia, to i tak jeśli miałoby coś przejść do krwi, to przejdzie 😁 chociaż ja jak pierwszy piłam Lecha free, w którym nie ma ani grama alkoholu, to i tak piłam zaraz po karmieniu, żeby wyparowało 😂 potem piłam już nawet podczas karmienia 😁
Widzisz mowia zeby odczekac i nie trzeba,, spuszczac,, mleka. 😁
 
reklama
U mnie to samo, nawet ta głupia doradczyni mi tego nie powiedziała... I w sumie nadal przystawiam pierś do dziecka, bo tak mi wygodniej 🤦‍♂️😁 ale za to potem zdarza się ból 🙁 inna sprawa to niedobór mleka, więc wolę odciągnąć, bo wtedy wiem ile mały zje, a tak to czasem wisi na piersi godzinę, przyśnie, a za pół godziny znowu głodny, znowu przystawiam i znów to samo, w efekcie czego jedno karmienie rozciąga mi się na kilka godzin, nie wiem czy mały w końcu się najadł i ile zjadł i nic poza tym nie jestem w stanie zrobić, dlatego w końcu daję butelkę (też nie wiem, ile wtedy dawać) i koło się zamyka, bo więcej mleka wtedy u mnie nie będzie 😔
mam dokładnie to samo :(
 
Do góry