reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Różne mamy cykle, owulacja też nie zawsze występuje idealnie w środku cyklu. Dlatego nie ma co porównywać skoro rozbieżności między OM a USG mogą być nawet 2 tyg. :)
Ja dzisiaj mam wizytę :)
O dzidzię jestem spokojna, bo wszystkie objawy wskazują, że idzie w dobrym kierunku :)
Dodatkowo śniła mi się moja Ś.P. babcia, rozmawiałyśmy, była szczęśliwa i pełna werwy. Potem mocno ją wyściskałam.
Zawsze mam realistyczne sny, ale to było tak intensywne.. Zbeczałam się rano, do tej pory się wzruszam na samą myśl :)
Jedynie się boję jak ja do przychodni i jak przetrwam tą wizytę, bo mdli mnie niesamowicie. Mam niby blisko ale jednak te 10 min autobusem. Mam nadzieję że nie padnę gdzieś po drodze
 
Różne mamy cykle, owulacja też nie zawsze występuje idealnie w środku cyklu. Dlatego nie ma co porównywać skoro rozbieżności między OM a USG mogą być nawet 2 tyg. :)
Ja dzisiaj mam wizytę :)
O dzidzię jestem spokojna, bo wszystkie objawy wskazują, że idzie w dobrym kierunku :)
Dodatkowo śniła mi się moja Ś.P. babcia, rozmawiałyśmy, była szczęśliwa i pełna werwy. Potem mocno ją wyściskałam.
Zawsze mam realistyczne sny, ale to było tak intensywne.. Zbeczałam się rano, do tej pory się wzruszam na samą myśl :)
Jedynie się boję jak ja do przychodni i jak przetrwam tą wizytę, bo mdli mnie niesamowicie. Mam niby blisko ale jednak te 10 min autobusem. Mam nadzieję że nie padnę gdzieś po drodze
Trzymam kciuki za wizytę. Daj znać po. Ja jutro muszę przejechać 50 km na wizytę i czuję, że to będzie dopiero wyczyn przetrwać mdłości w czasie jazdy a dodatkowo sikam co chwila.
 
To i ja się przywitam [emoji3] Podczytuje od samego początku, ale bałam się dołączyć. W marcu miałam ciąże biochemiczną, w maju się udało ponownie [emoji3]

Mam 25 lat, to moje 1 maleństwo będzie. Z OM wychodzi termin na 7.02, z USG 1/2 dni później!
 
To trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty dziewczyny 😊
Jak ja się cieszę że już mi przeszły te mdłości uff bo mnie wykańczały psychicznie i fizycznie, współczuję Wam tych mdłości :/
 
To i ja się przywitam [emoji3] Podczytuje od samego początku, ale bałam się dołączyć. W marcu miałam ciąże biochemiczną, w maju się udało ponownie [emoji3]

Mam 25 lat, to moje 1 maleństwo będzie. Z OM wychodzi termin na 7.02, z USG 1/2 dni później!

Witamy Cię na pokładzie 😊
Tym razem będzie dobrze, to mamy podobny termin 😋
 
To i ja się przywitam [emoji3] Podczytuje od samego początku, ale bałam się dołączyć. W marcu miałam ciąże biochemiczną, w maju się udało ponownie [emoji3]

Mam 25 lat, to moje 1 maleństwo będzie. Z OM wychodzi termin na 7.02, z USG 1/2 dni później!
Witamy na pokładzie. Gratulacje! U mnie to też pierwsza ciąża :)
 
To i ja się przywitam [emoji3] Podczytuje od samego początku, ale bałam się dołączyć. W marcu miałam ciąże biochemiczną, w maju się udało ponownie [emoji3]

Mam 25 lat, to moje 1 maleństwo będzie. Z OM wychodzi termin na 7.02, z USG 1/2 dni później!

A jak się czujesz, masz jakieś mdłości?? 😊
 
reklama
Do góry