reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No ciekawe mi kiedyś lekarz podczas badania mówił że słyszy szmery jakieś ale miała te badanie cale pod te EKG i nic nie było
no mi właśnie 3!razy ekg robili i złe wyszło, rtg płuc i że 13 fiołek krwi. test troponinowy zrobili wyszedł ujemny po 30 s Ale badanie NT pro Np wyszło 173 norma dla.kobiet do 150 i dalej w już wiedzieli że to serce 😕jutro mam usg serca
swoją drogą pierwszy raz o takich badaniach słyszałam na nfz to chyba ostateczność bo moja teściowa chora na serce i nawet nie miała robionego😱
 
Dziewczyny, Julek dzisiaj już zrobił 3 solidne kupy od 8 i dwa takie kleksy w tych klęskach było trochę krwi. Mam się już martwić ? Nadmienie, że przez ostatnie dwa dni nie było kupy. Tylko kp
Nie masz się czym martwić. Maly dzisiaj zrobił już 3 kupy, a zazwyczaj robi jedna. Jak ma dzień przerwy to już wiem, że na drugi dzień będzie co chwilę kupa 🤣🤣
 
Nie masz się czym martwić. Maly dzisiaj zrobił już 3 kupy, a zazwyczaj robi jedna. Jak ma dzień przerwy to już wiem, że na drugi dzień będzie co chwilę kupa 🤣🤣
Tu chyba bardzoej chodzilo o krew w kale. Tak na szybko wygooglowalam i znalazlam ze u dzieci krew w kale najczesciej ma lagodny przebieg ale najlepiej zdiagnozowac u pediatry. Ja bym poradzila tez zrobic zdjecie i pokazac lekarzowi w trakcie wizyty. Ja tak robilam jak martwilam sie o krew z drog rodnych po porodzie - normalna sprawa, ale jak pokazalam to mialam pewnosc ze kobieta wie o jakiej ilosci mowie.
 
Tu chyba bardzoej chodzilo o krew w kale. Tak na szybko wygooglowalam i znalazlam ze u dzieci krew w kale najczesciej ma lagodny przebieg ale najlepiej zdiagnozowac u pediatry. Ja bym poradzila tez zrobic zdjecie i pokazac lekarzowi w trakcie wizyty. Ja tak robilam jak martwilam sie o krew z drog rodnych po porodzie - normalna sprawa, ale jak pokazalam to mialam pewnosc ze kobieta wie o jakiej ilosci mowie.
O przepraszam nie doczytał o tej krwi.
 
reklama
Do góry