reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Pojechałam kupic sobie sukienke a kupilam komuś innemu 😂
 

Załączniki

  • IMG_20210622_185248.jpg
    IMG_20210622_185248.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 69
  • IMG_20210622_185237.jpg
    IMG_20210622_185237.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Na dwóch powiedzieli że przyjmują tylko pacjentów covid owych 😱 200 przypadków na całą Polskę a oni tylko z covidem przyjmują patologia a na 3 lekarz stwierdził że może mnie przyjąć ale też na oddział covidowy bo nie zaryzykuje zarażenie wszystkich mówię że mam szczepionke a on że to nic nie znaczy dla niego bo nadal mogę przenosić no k....🤬
Mówię Ci końskie zdrowie trzeba mieć żeby chorować. Ratownik który mierzył mi są tur acje, temp itd powiedział że nie mam szans zresztą jak każdy kto czeka bo karetki przy wrzące ważniejsze.
Kardiolog powiedział żebym następnym razem karetkę wzywała i już.
A do tego wiesz za mną stało ok 20 osób z wydawałoby się poważnymi rzeczami np uraz oka albo przebita noga prętem i nikt ich nie przyjął.
Nie no koszmar trzymajcie się z dala od warszwskich szpitali.
Kurde co za chamy tak kobieta by rodziła to też by jej nie przyjęli to na ulicy by urodziła pewnie tyle nerwów miałaś że szkoda gadać 🤬
 
Dziewczyny, Julek dzisiaj już zrobił 3 solidne kupy od 8 i dwa takie kleksy w tych klęskach było trochę krwi. Mam się już martwić ? Nadmienie, że przez ostatnie dwa dni nie było kupy. Tylko kp
Moja pediatra zawsze pyta o krew w stolcu pod kątem ewentualnych alergii. Z tego co kojarze z naszego pobytu w szpitalu to jeśli są to strzępki krwi to raczej alergia, a jeśli jakieś pojedyncze plamki/kropki to może być świeża krew z podrażnionego odbytu, ale to powinno być widoczne na pupie. W każdym razie nie ma co panikować jeśli nie jest jej dużo, mnóstwo dzieci ma przygody z krwią w kupce, warto zrobić zdjęcie jeśli pediatra chciałby zobaczyć.
 
Nie masz się czym martwić. Maly dzisiaj zrobił już 3 kupy, a zazwyczaj robi jedna. Jak ma dzień przerwy to już wiem, że na drugi dzień będzie co chwilę kupa 🤣🤣
U mojej też o dziwo 3 kupy dzisiaj, wczoraj nie zrobiła, a tak to codziennie była kupa. Już nawet nie pamiętam, kiedy tak było. 😂 Daję wodę, to może coś rusza ją bardziej 😅
 
reklama
Kurde co za chamy tak kobieta by rodziła to też by jej nie przyjęli to na ulicy by urodziła pewnie tyle nerwów miałaś że szkoda gadać 🤬
nawet nie chce myśleć co będzie jak wszystko będzie państwowe albo narodowe do czego przecież zmierza ten rząd
współczuję ludziom i sobie
mówią że pieniądze szczęścia nie dają ale pomagają bez priv to się idzie wyłożyć a jak już Cię wezmą do szpitala na nfz to chyba żeby zawieźć do prosektorium za chwilę 😭
zmieniając temat. przez ten czas jak nie nie było zauważyłam że mój szkrab śpi na boku 🤩 na plecach odpycha się nogami aż podskakuje i brzuszek to już dla niego nie problem jejku jak te szkraby rosną dopiero 2 kg nosiłam już 6,1😍
 
Do góry