reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć dziewczyny.To i ja dołącze.31 lat skoncze w lipcu.Jeden syn prawie 8 lat, 2 straty.To moja 4 ciaze pelna strachu.Wczoraj zrobilam test 2 dni przed miesiączka i wyszla wyrazna kreska.Wizyta 8.06.Jestem obstawiona lekami a bardzo sie boje kolejnej straty.
 
Cześć dziewczyny :) Wszystkim gratuluję! :)
Dołączę do Was :)
Mam 29 lat. Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych (pierwsza luty 2015, druga listopad 2019). Teraz okazało się, że jestem w ciąży, mój trzeci stymulowany cykl (Clostilbegyt i luteina 14-25 dc). Strasznie się boję czy tym razem się udało i jest w macicy... Mam przeczucie, że tak, ponieważ nie mam plamień, bóli, czuję się dobrze. W poniedziałek zrobię betę, w środę powtórzę. Oby było wszystko dobrze 🙏 Wizytę mam umówioną na za tydzień (5 czerwiec).
OM 27 kwiecień, cykle ok 28 dniowe.
 

Załączniki

  • 14FD4AB1-0DB5-4BBD-B759-D09741995E26.jpeg
    14FD4AB1-0DB5-4BBD-B759-D09741995E26.jpeg
    901 KB · Wyświetleń: 306
To masz ładna a kiedy miałaś miesiaczke ? Może mam za mała [emoji85]
Ostatnia miesiączkę miałam 24 kwietnia, cykle ok 30 dniowe :) ja w poniedziałek też bałam się że mam małą, ale jak widać rośnie chociaż zrobiłam 3 testy i kreska cały czas bledziutka. Bądź dobrej myśli! 😘
 
Cześć dziewczyny :) Wszystkim gratuluję! :)
Dołączę do Was :)
Mam 29 lat. Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych (pierwsza luty 2015, druga listopad 2019). Teraz okazało się, że jestem w ciąży, mój trzeci stymulowany cykl (Clostilbegyt i luteina 14-25 dc). Strasznie się boję czy tym razem się udało i jest w macicy... Mam przeczucie, że tak, ponieważ nie mam plamień, bóli, czuję się dobrze. W poniedziałek zrobię betę, w środę powtórzę. Oby było wszystko dobrze 🙏 Wizytę mam umówioną na za tydzień (5 czerwiec).
OM 27 kwiecień, cykle ok 28 dniowe.
Będzie dobrze☺Musimy wierzyć,że tym razem się uda.Dla mnie najgorszy czas to czekac na wizyte serduszkowa.Raz mialam puste jajo plodowe,potem w 13 tygodniu dowiedzialam sie ze serduszko nie bije wiec tak naprawde strach bedzie mi towarzyszyl caly czas.
 
Ja miałam 30 kwietnia i cykle mi się skróciły do 26-27 dni od tego roku, nic pójdę po niedzieli sprawdzić bo dziś wyjedżam i nie mam jak zrobić do wtorku. Brzuch mnie co chwile pobolewa jak na okres i śpię na stojąco [emoji6][emoji16]
Trzymam kciuki. Ja rozmawiałam ze swoją ginekolog i mamy się zobaczyć we wtorek, póki co w poniedziałek zleciła badania do zrobienia 😉
 
reklama
Do góry