reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny a czy wasze dzieci piszczą ? Alek non stop się drze przez co moje znajome z dziećmi nie chcą się z nami spotykać, bo albo straszy kilku miesięczne dziecko, albo uczy tego starsze dziecko od koleżanki. Jest to uciążliwe bo on dwóch tygodni nie byłam u własnej mamy, bo on tak piszczy że babcia nie potrafi dunkcjonowac.
 
reklama
No ale wiecie co, podniesienie stóp procentowych ma sens pod względem ekonomicznym bo może, podkreślam /może/ pomóc wyhamować trochę inflację, to są naturalne mechanizmy. W ogólnym rozrachunku jeśli inflacja miałaby rosnąć do poziomu liczb dwucyfrowych to lepiej podnieść stopy procentowe.
 
Dziewczyny a czy wasze dzieci piszczą ? Alek non stop się drze przez co moje znajome z dziećmi nie chcą się z nami spotykać, bo albo straszy kilku miesięczne dziecko, albo uczy tego starsze dziecko od koleżanki. Jest to uciążliwe bo on dwóch tygodni nie byłam u własnej mamy, bo on tak piszczy że babcia nie potrafi dunkcjonowac.
Moj bratanek okrutnie piszczał, przeszło mu dopiero niedawno jak poszedł do przedszkola. Ale u niego było to zwiazane z zaburzeniami czucia głębokiego
 
Dziewczyny a czy wasze dzieci piszczą ? Alek non stop się drze przez co moje znajome z dziećmi nie chcą się z nami spotykać, bo albo straszy kilku miesięczne dziecko, albo uczy tego starsze dziecko od koleżanki. Jest to uciążliwe bo on dwóch tygodni nie byłam u własnej mamy, bo on tak piszczy że babcia nie potrafi dunkcjonowac.
To mój aż tak nie piszczy, czasem mu się zdarza, ale raczej nie jest uciążliwy. Bardziej mnie irytuje jak jęczy, a to mu się zdarza częściej, najczęściej żeby zwrócić naszą uwagę, chociaż na to też ma taki patent, że udaje, że kaszle 🙈 Ja już rozkminiałam, czy do lekarza nie iść, ale słychać, że to jest wymuszony kaszel i jeszcze się cieszy jak już na niego spojrzę, czy podejdę 😂
 
To mój aż tak nie piszczy, czasem mu się zdarza, ale raczej nie jest uciążliwy. Bardziej mnie irytuje jak jęczy, a to mu się zdarza częściej, najczęściej żeby zwrócić naszą uwagę, chociaż na to też ma taki patent, że udaje, że kaszle 🙈 Ja już rozkminiałam, czy do lekarza nie iść, ale słychać, że to jest wymuszony kaszel i jeszcze się cieszy jak już na niego spojrzę, czy podejdę 😂
Mi się wydaje, że z tym kaszlem to on się nauczył jak na początku na każde kaszlnięcie leciałam na złamanie karku, bo myślałam, że się krztusi 🤷
 
No ale wiecie co, podniesienie stóp procentowych ma sens pod względem ekonomicznym bo może, podkreślam /może/ pomóc wyhamować trochę inflację, to są naturalne mechanizmy. W ogólnym rozrachunku jeśli inflacja miałaby rosnąć do poziomu liczb dwucyfrowych to lepiej podnieść stopy procentowe.
Wolalabym żeby nowych ladow nie było i 500 plus😂 pomijam fakt ile płaci mój mąż podatków 😂 wczorsj poszlam na zakupy wydałam 100 zl i serio nic nie kupilam
 
Wolalabym żeby nowych ladow nie było i 500 plus😂 pomijam fakt ile płaci mój mąż podatków 😂 wczorsj poszlam na zakupy wydałam 100 zl i serio nic nie kupilam
Musicie uprawiać kreatywna księgowość 😂

No ja nadal uważam, że podniesienie stop żeby obniżyć inflację daje.po dupie ludziom którzy pracują. Bo tym patusom zwisa to wszystko, oni pobierają zasiłki i nara. Pochodzę z osiedla gdzie jeden blok jest socjalny, to co się tam dzieje, to serio jak getto, mnie nie stać na pazury, rzęsy i makijaż permanentny, a te madki to wszystko mają. Z resztą wystarczy zobaczyć sprawę dla.reportera gdzie babka płacze, bo jej dzieci zabrali, bo nie ma kasy żeby zrobić remont w mieszkaniu, a co miesiąc miała 7500 zapomóg na dzieci. 7500!!!
 
reklama
Do góry