reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Kobietki niestety nie jestem lutową mamą, ale z całego serca Wam gratuluje :) z racji tego ze jesteście na „świeżo” to może mi pomożecie 😉 jestem 6 dni po owulacji, delikatnie pobolewa mnie brzuch, jedynie „ćmi”. Dzisiaj na papierze miałam troszkę różowego śluzu. Czy to znaczy ze znowu się nie udało? 😞 miałyście jakieś specyficzne objawy w udanym cyklu?
Nie chce wariować ale jestem po poronieniu i marzę o 2 kreseczkach tak bardzo ze każdy objaw mnie martwi/daje do myślenia ....
 
reklama
Kobietki niestety nie jestem lutową mamą, ale z całego serca Wam gratuluje :) z racji tego ze jesteście na „świeżo” to może mi pomożecie 😉 jestem 6 dni po owulacji, delikatnie pobolewa mnie brzuch, jedynie „ćmi”. Dzisiaj na papierze miałam troszkę różowego śluzu. Czy to znaczy ze znowu się nie udało? 😞 miałyście jakieś specyficzne objawy w udanym cyklu?
Nie chce wariować ale jestem po poronieniu i marzę o 2 kreseczkach tak bardzo ze każdy objaw mnie martwi/daje do myślenia ....
ja nie miałam, ale chyba różowy śluz, krwawienie może się pojawić przy implantacji zarodka.
 
Witam się i ja! Moja pierwsza ciąża i mam ogromną nadzieję, że wszystko jest ok.
Ostatnia miesiączka 25.04
Cykle 31 dni
Owulacja 13.05
Pierwszy pozytywny test 27.05 (bardzo słabiutka kreska).
W czwartek beta wyszła 84 a w sobotę 240 (przyrost 170%)
Dziś rozmawiałam z moją ginekolożką i zaprosiła mnie na wizytę, na środę. 03.06 (będę równo trzy tygodnie po owulacji/zapłodnieniu i 5+3 licząc od OM) czyli od dziś leci 6 tydzień.
Mam nadzieję że zobaczymy już zarodek 🙈 ale wiem, że może go jeszcze nie być.
Oby wszystko było ok! Dam znać w środę.
Gratuluję Wam wszystkim i trzymam kciuki! 😘🥰
 
Dzień dobry 😊 u mnie nadal @ brak, krecha wyraźna, gin umówiony, ale dopiero jak będzie pełne 6 tygodni, żeby odrazu można było zobaczyć serduszko. Czuję, że to będą długie i ekscytujące 2 tygodnie 😊
 
Kobietki niestety nie jestem lutową mamą, ale z całego serca Wam gratuluje :) z racji tego ze jesteście na „świeżo” to może mi pomożecie [emoji6] jestem 6 dni po owulacji, delikatnie pobolewa mnie brzuch, jedynie „ćmi”. Dzisiaj na papierze miałam troszkę różowego śluzu. Czy to znaczy ze znowu się nie udało? [emoji20] miałyście jakieś specyficzne objawy w udanym cyklu?
Nie chce wariować ale jestem po poronieniu i marzę o 2 kreseczkach tak bardzo ze każdy objaw mnie martwi/daje do myślenia ....
Ja wiedziałam że coś się zaczyna dziać gdy poczułam takie ciągnięcie i kłucie w pochwie oraz ból z jednego jajnika. Tak samo miałam przy poprzednich ciążach. Ogólnie ból odczuwam przy owulacji, teraz na około tydzien przed planowaną @. A i jeszcze senność:). W 5 TC zaczęły się mdłości.
 
Witam! Prawdopodobnie w lutym zostanę mama po raz drugi. Dzisiaj spodziewany termin miesiączki. Na teście druga jasnoróżowa kreska. Wizyta u lekarza umówiona po skończonym 6 tygodniu 18 czerwca. Pozdrawiam
Podziwiam! Ja bym chyba nie wytrzymała tak długo. Minął tydzień i przebieram nogami żeby iść na wizytę i chociaż potwierdzić, że pęcherzyk jest we właściwym miejscu 🙈
No ale to moja pierwsza ciąża i strasznie przezywam... Naczytałam się o tych wszystkich poronieniach i teraz tylko czarne scenariusze z tyłu głowy..
 
Podziwiam! Ja bym chyba nie wytrzymała tak długo. Minął tydzień i przebieram nogami żeby iść na wizytę i chociaż potwierdzić, że pęcherzyk jest we właściwym miejscu 🙈
No ale to moja pierwsza ciąża i strasznie przezywam... Naczytałam się o tych wszystkich poronieniach i teraz tylko czarne scenariusze z tyłu głowy..
Dokładnie tak zrobiłam w pierwszej ciąży ☺️ teraz już wiem że wcześniejsza wizyta nie ma za bardzo sensu ale w pełni rozumiem jak ktoś chce sprawdzić czy jest ok wcześniej ☺️
 
reklama
Dokładnie tak zrobiłam w pierwszej ciąży ☺ teraz już wiem że wcześniejsza wizyta nie ma za bardzo sensu ale w pełni rozumiem jak ktoś chce sprawdzić czy jest ok wcześniej ☺
Chociaż ja akurat nie umówiłam się jakoś "na siłę" na wizytę tylko dzwoniłam do mojej ginekolog, podałam dwa wyniki bety i powiedziała że w takim razie zaprasza mnie na wizytę. No i jutro już idę.. mam nadzieję że cokolwiek uda się stwierdzić i to będą tylko pozytywne wieści.
Dziś poszłam jeszcze raz na betę i czekam na trzeci wynik 😅
 
Do góry