• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie wszyscy zawiedzieni, ze jeszcze nie rodze 😂a dzis piątek. I mówią ze teraz musze czekac do następnego 😂
do końca dnia jeszcze trochę czasu masz :D ja dziś byłam w poradni wyjaśnić te badanie to położna mówi że brzuch mi się wyraźnie obniżył. i ruchy małej zdecydowanie słabsze. Mam liczyć codziennie bo ogólnie słabiej wyczuwalne. Także coraz bliżej jak dalej:D
 
Dzisiaj mam spadek mocy jakiejs a spalam w nocy 😂 dobrze, ze szwagierka odbiera corke z przedszkola i wieczorem ja odbieram 😀 chciałabym dzis tylr zrobic a sil brak
Odpoczywaj skoro organizm potrzebuje... Widocznie dzisiaj potrzebujesz trochę odpoczynku ;p Ja dziś w końcu posegregowałam badania potrzebne do porodu, ułożyłam to co brak na wierzchu więc niech się dzieje co chce :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry