reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Bedzie dobrze,ja dzis tez szlam nerwowa i przerażona bo objawy minely A okazalo się ze wszystko dobrze o maly czlowiek rosnie a nawet fika,także spokojnie, choć wiem ze łatwiej powiedziec niz sie uspokoić 😉Mieszkam w Dortmundzie,a lat.. jeszcze 37🙈 i tak pierwsze dlugo wyczekiwane 🥰


Na przez to że pierwsza ciążę straciłam właśnie mam większe obawy. Ale właśnie wiem nie potrzebnie. Ale to wiesz. Człowiek się zawsze będzie martwil
 
reklama
Bedzie dobrze,ja dzis tez szlam nerwowa i przerażona bo objawy minely A okazalo się ze wszystko dobrze o maly czlowiek rosnie a nawet fika,także spokojnie, choć wiem ze łatwiej powiedziec niz sie uspokoić 😉Mieszkam w Dortmundzie,a lat.. jeszcze 37🙈 i tak pierwsze dlugo wyczekiwane 🥰
Jakie masz wskazania do amniopunkcji? Coś w usg źle wyszło?
 
Przykro mi ze straciłaś ciaze😔a to tez jakoś na początku? Teraz będzie dobrze,zobaczysz.Musisz być dobrej mysli

Tak. W 8 tygodniu serduszko przestało bić. To było tego roku w lutym. I właśnie teraz nam się drugi raz udało dość szybko. Mam taką nadzieje ale tak jak czytałam to duży % pierwszych ciąż jest traconych a następne są prawidłowe
 
Tak. W 8 tygodniu serduszko przestało bić. To było tego roku w lutym. I właśnie teraz nam się drugi raz udało dość szybko. Mam taką nadzieje ale tak jak czytałam to duży % pierwszych ciąż jest traconych a następne

Tak. W 8 tygodniu serduszko przestało bić. To było tego roku w lutym. I właśnie teraz nam się drugi raz udało dość szybko. Mam taką nadzieje ale tak jak czytałam to duży % pierwszych ciąż jest traconych a następne są prawidłowe
Dobrze ze tak szybko udało się zajsc znowu w ciaze😍 no ja tez tak slyszalam i mialam najpierw ciaze biochemiczna a w kolejnym miesiacu juz normalna. Czyli cos w tym jest i wierze ze będzie dobrze😍💪
 
Pewnie wiek, lekarz dal mi wybor badan prenatalnych albo z krwi, mniej inwazyjne ale tez mniej dokładne albo od razu z płynu owodniowego bo po tych pierwszych czesto i tak się stosuje te 2.
Jesteś rocznik 84? To przecież żaden zaawansowany wiek. Sama jestem niewiele młodsza, a mam koleżanki, które później rodziły. A co z badaniami nieinwazyjnymi - usg prenatalne i np. Nifty? Jeśli w obydwu wyszłoby wszystko ok to amniopunkcja niepotrzebna, zwłaszcza ze to badanie jednak niesie jakieś ryzyko, może i niewielkie, ale jednak istnieje
 
Hej laseczki, wróciłam od lekarza i kamien z serca uffff😉 kropek juz ma 3,56cm i skacze w brzuchu jak szalony hihihi.Standardowo cisnienie mega wysokie i dostalam zakaz pracy..ale lekarz tez powiedzial ze odradzam mi urlop😔 Chcielismy wyskoczyć do Grecji albo Turcji na tydzień,ale lekarz mowi ze moge jechac do Polski albo tu w De, ale ze tam są upały i jak mi skoczy cisnienie to gdzie bede szukać szpitala..ehh troche mnie to zasmucilo. Kolejna wizyta za 2 tygodnie i pytal czy zgadzam się na badania prenatalne, ze moge z krwi albo z płynu owodniowego (amniopunkcja) bo jest dokładniejsza wiec wole ta 2 opcje.Ale to dopiero za jakieś 5 tygodni..robiłyście to tez?
A czemu amniopunkcja? To dość inwazyjne badanie…
 
Hej dziewvzyny :) przed wczoraj byłam na usg :) termin mam na 11 lutego . Lekarz nic o płci nie wspomniał . Dołączę zdjęcie , może wy macie jakieś podejrzenia :p
 

Załączniki

  • 7E6220B6-76DC-4478-808C-5D9BF6B6D9CD.jpeg
    7E6220B6-76DC-4478-808C-5D9BF6B6D9CD.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 104
reklama
A to nie są plecki na tym zdjęciu? 😉Ja byłam wczoraj na wizycie I cały czas mi wychodzi ciaza starsza o Tydzień, więc dziś mam już 14t5d, może w styczniu urodzenia, bo mam już w domu dwójkę i oni rodzili się przedterminowo 😄u mnie wyszedł wczoraj chłopak, bokiem było widać antenkę między nogami. Jeszcze eiafomo lekarz nie daje pewności, ale zdjęcie wyraźne.
 
Do góry