reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

a mi lekarz powiedział że jeszcze to co czuje takie smyranie to napewno nie ruchy bo jest za wcześnie jak na 15+4. A łożysko też jest prawdopodobnie na przedniej ścianie plus trochę mam brzuszek sprzed ciąży. A bardzo bym chciała żeby to już były ruchy maleństwa :)
U mnie też za wcześnie, 15 tc. Ale ja wcale na to nie czekam z utęsknieniem, ten ból żeber w pierwszej ciąży i tekst lekarza na izbie przyjęć, że ten brzuch nie wygląda na 4 kg Malucha, a urodził się praktycznie w punkt 4 kg. Poza tym ja z tych co milej wspominam połóg niż cała pierwsza ciążę🙂
 
reklama
Oj ruchy super. Ja jeszcze nie czuje ale pierwszej ciąży kopniaki ostro dawały, dobrego cale noce synek miał czkawki. Potem miałam lekkie rozejście spojenia i ból przy przewracaniu na lozku plus drętwienie całych rąk i zero snu praktycznie od połowy ciąży. A do połowy wstawanie do łazienki co godzinę max dwie. Teraz też tak chodzę. W między czasie synek się budzi i płacze, przenosimy go między siebie i też już po dodaniu bo uwielbia się na mnie pchać ;p
 
Hej dziewczyny, czujecie już ruchy dzidziusiów? ;)
A możecie opisać jak to odczuwacie ? Ja się martwię bo nic nie czuje jestem w 16+1, pierwsza ciąża łożysko na tylnej ścianie i ani bulgotania ani innych symptomów. Te wizyty co 4 tyg mnie przerażają bo ciagle się martwię czy wszystko oby okej.
 
A możecie opisać jak to odczuwacie ? Ja się martwię bo nic nie czuje jestem w 16+1, pierwsza ciąża łożysko na tylnej ścianie i ani bulgotania ani innych symptomów. Te wizyty co 4 tyg mnie przerażają bo ciagle się martwię czy wszystko oby okej.
Ja dzisiaj poczułam przez chwile pierwsze ruchy, tak jakby łaskotanie od środka brzucha, trwało to może 30 sekund, to moja pierwsza ciąża :) u mnie 18+2 i łożysko na przedniej ścianie wysoko
 
U mnie też za wcześnie, 15 tc. Ale ja wcale na to nie czekam z utęsknieniem, ten ból żeber w pierwszej ciąży i tekst lekarza na izbie przyjęć, że ten brzuch nie wygląda na 4 kg Malucha, a urodził się praktycznie w punkt 4 kg. Poza tym ja z tych co milej wspominam połóg niż cała pierwsza ciążę🙂
U mnie to druga ciąża, ale pierwsza w której doszłam do tego etapu, więc wszystko jest dla mnie nowe, ciekawe i nie mogę się doczekać ;)
 
reklama
Hej,
Witam się z Wami dziewczyny :) byłam już tu jakiś czas temu ale w tematach poronienia.
Dopiero odkryłam, że są przyszłe mamy na luty 2024, my mamy termin na 24.02.2024r. Mam na imię Magdalena i mam 35 lat.
Jest to nasza pierwsza ciążą. Szczerze... odchodzę od zmysłów, najbliższa wizyta 6 września. W zeszłym tygodniu robiłam badania: morfologię, badanie ogólne moczu i zrobiłam też posiew moczy bo coś czułam, że jest nie tak. Tak też było - mam bakterię, ale wcześniej już się pojawiała, coś ten układ moczowy szwankuje, ale nie wiem już co i jak robić, tyle rad... w koło, jak się podmywać, co łykać, pić... ale dzisiaj taki dzień mam pełen nerwów, 15 tydzień i 2 dni, a dzisiaj mam lekkie bóle w podbrzuszy, ale nie cały czas, nie wiem czy to od infekcji czy coś nie tak ze mną... miałyście takie dolegliwości?
 
Ostatnia edycja:
Do góry