reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE MAMY ZE ŚLĄSKA

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2005
Postów
12
Cześć, nie mogę si e wkręcić w żadną dyskusję, a chciałam poradzić się i powymieniać doświadczenia w tematach "regionalnych" dotyczących ciąży i dzieci. Mam nadzieję, że są tu już mamy ze Śląska ;)
 
reklama
Mieszkam koło Rybnika więc dość daleko ale za to z racji pracy, znajomości i innych zajęć bywam b. często w Katowicach.
Może orientujecie się gdzie najlepiej rodzić ze względu na dobrą opieke nad noworotkiem. Niestety grozi mi wcześniak....
 
wczesniaczki, to najblizej i najbardziej pro, to w Krakowie....
a u nas gdzies blizej... nie mam bladego pojecia...
 
Cześć, jestem Meme i jestem tu zupełnie nowa. Nie do końca wiem o co "biega w tej zabawie". W każdym razie też jestem ze Sląska - Bielsko - Biała i mam termin na koniec lutego. Razem z mężem czekamy na naszego synka, który kopie co sił i jakoś nie za bardzo chce się uspokoić. Ot, mały Bandito!
 
Witaj meme w naszym gronie. Mam nadzieje, ze Rybka wciagnie Cie na nasza liste :-) Moze napiszesz cos wiecej o sobie??
 
Cześć!
Ja jestem lutową mamą, ale z zeszłego roku. Urodziłam córkę 18 lutego 2005 roku. Mieszkamy w Bytomiu.
Pozdrawiam przyszłe mamusie
 
reklama
cześć, od dłuzszego czasu śledzę forum ,ale dopiero teraz zdobyłam się żeby coś napisać.od 7 lat mieszkam w Tychach,termin mam na 16 lutego.pozdrawiam wszystkich :)
 
Do góry